Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Par CSDD pakalpojumu saņemšanu ārkārtējā situācijā: ŠEIT

Numura maiņa vienam transportlīdzeklim

Transportlīdzekļa numura maiņa ir transportlīdzeklim Latvijā piešķirtā numura nomaiņa uz citu numuru ar atšķirīgu simbolu kombināciju.

Numura zīmes (zīmju) zudības gadījumā transportlīdzeklim piešķir citu valsts reģistrācijas numuru un izsniedz jaunu numura zīmi (zīmes), bet iepriekšējā kļūst nederīga, un tai atbilstošo valsts reģistrācijas numuru turpmāk piešķirt aizliegts (skatīt sadaļu "Nozaudēta vai nozagta transportlīdzekļa numura atjaunošana").

Pirms numura maiņas reģistrācijas iespējams arī izvēlēties transportlīdzeklim reģistrējamo valsts reģistrācijas numuru (sīkāk informācija skatāma sadaļā “Iespēja izvēlēties valsts reģistrācijas numuru”).

Numura zīmi var apmainīt arī pret jaunu numura zīmi ar tādu pašu valsts reģistrācijas numuru, neveicot transportlīdzekļa reģistrāciju (skatīt sadaļu "Numura zīmes maiņa bojātās vietā"). 

Numura maiņai nepieciešamie dokumenti:

  • transportlīdzekļa reģistrācijas apliecība;
  • iepriekš izsniegtās numura zīmes;
  • dokumentu iesniedzēja personas pase vai ID karte. CSDD izsniegtu vadītāja dokumentu var uzrādīt, ja Iedzīvotāju reģistrā ir informācija par derīgu personas pasi vai ID karti.

Papildus, ja transportlīdzeklis ir izslēgts no reģistra, transportlīdzekli uzrāda agregātu numuru salīdzināšanai (sīkāk skatīt sadaļu “Agregātu numuru salīdzināšana”).

Reģistrāciju var veikt:

Maksājumi

CSDD pakalpojumi   Cena EUR
Par reģistrāciju, reģistrācijas apliecību un valsts reģistrācijas numura zīmi: automašīnām, autobusiem; 40,15 
piekabēm, motocikliem, mopēdiem, tricikliem, kvadricikliem; 27,05
ja transportlīdzeklis darbināms tikai ar elektromotoru un saņem elektrotransportlīdzekļiem paredzētās numura zīmes pirmo reizi. bezmaksas

 


Informācija par cenu piedāvājumu pieejama šeit