Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA par izmaiņām CSDD pakalpojumos COVD-19 ārkārtējās situācijas laikā. Klātienes pakalpojumi - transportlīdzekļu reģistrācija un vadītāju kvalifikācija - tiek nodrošināti tikai pēc iepriekšējā pieraksta PA TĀLRUNI Tehniskā apskate tiek veikta esošajā kārtībā.

Vispārēja informācija

Transportlīdzekļu īpašniekiem vai topošajiem īpašniekiem tiek piedāvāta iespēja veikt transportlīdzekļu tehniskā stāvokļa diagnostiku, lai pārliecinātos par transportlīdzekļa tehnisko stāvokli, tā atbilstību tehniskajām prasībām. Diagnostiku iespējams veikt tehniskās apskates stacijās. Diagnostikas laikā tiek veiktas tās pašas pārbaudes, kas tehniskajā apskatē:

  • ritošās daļas;
  • balstiekārtas un apgaismes ierīču diagnostika;
  • benzīnmotoru un dīzeļmotoru atgāzu kontrole. 

Diagnostika var noderēt, piemēram, pirms transportlīdzekļa tehniskās apskates vai transportlīdzekļa iegādes. Pēc diagnostikas tiek izsniegts protokols, kurā fiksēts transportlīdzekļa tehniskais stāvoklis. 

Ja transportlīdzeklim ir derīga tehniskā apskate, bet diagnostikas laikā tiek konstatētas kādas neatbilstības vai nepilnības, tad esošā tehniskā apskate netiek anulēta.