Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Detalizētāka informācija par izmantotajām sīkdatnēm.

Aizvērt

Sīkdatnes

SĪKDATŅU PAZIŅOJUMS

Sīkdatņu paziņojuma mērķis ir sniegt informāciju par VAS "Ceļu satiksmes drošības direkcija" (turpmāk – CSDD) interneta vietnē www.csdd.lv izmantotajām sīkdatnēm.

CSDD kontaktinformācija:

juridiskā adrese: Rīga, S.Eizenšteina iela 6, LV-1079,

tel.: 67025777, e-pasts: csdd@csdd.gov.lv.

Personas datu aizsardzības speciālists ir sasniedzams: datu.specialists@csdd.gov.lv

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kuras tiek saglabātas Jūsu darbstacijā interneta vietnes apmeklēšanas laikā. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas interneta vietnes lokāli glabāta atmiņa, ļaujot šai vietnei atcerēties Jūsu darbstaciju nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā var atcerēties Jūsu uzstādījumus, uzlabojot lietotāja ērtības.

CSDD interneta vietnē www.csdd.lv tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes, lai nodrošinātu interneta vietnes funkcionalitāti, tiesiskais pamats - Vispārīgās datu aizsardzības regulas Nr. 2016/679 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts, CSDD leģitīmās intereses.

www.csdd.lv interneta vietnē tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes:

Sīkdatne

Nolūks

Termiņš

PHPSESSID

Sīkdatne tiek izmantota, lai saglabātu un identificētu lietotāja unikālo sesijas ID, lai pārvaldītu lietotāja sesiju interneta vietnē. Sesijas sīkdatne tiek dzēsta, kad visi pārlūkprogrammas logi tiek aizvērti.

uz sesijas laiku

SERVERID

Sīkdatne tiek izmantota interneta vietnes slodzes balansēšanai. Tā identificē serveri, uz kuru apmeklētājs tika pārsūtīts, kad pēdējo reizi tika izsaukta tīmekļa vietne. Tā arī ļauj visus lietotāja pieprasījumus tajā pašā sesijā pārsūtīt uz vienu un to pašu serveri.

uz sesijas laiku

Izmaiņas sīkdatņu paziņojumā

CSDD ir tiesības jebkurā brīdī izdarīt izmaiņas sīkdatņu paziņojumā. Izmaiņas tiek publicētas interneta vietnē www.csdd.lv .