Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Detalizētāka informācija par izmantotajām sīkdatnēm.

Aizvērt

Elektroniskās caurlaides reģistrēšana

Pakalpojums e-CSDD nodrošina caurlaižu elektronisku saņemšanu transportlīdzekļiem, kuri veic pasta piegādes vai inkasācijas pakalpojumus.

Caurlaides var noformēt transportlīdzekļiem, kas atbilst šādiem kritērijiem:

  • pasta komersantu transportlīdzekļiem, kurus izmanto pasta pakalpojumu sniegšanai;
  • Saeimas, Valsts prezidenta kancelejas, Valsts kancelejas, ministrijas, Augstākās tiesas un Ģenerālprokuratūras (turpmāk – institūcija) transportlīdzekļiem, ar kuriem nogādā pasta sūtījumus;
  • apsardzes darbības reģistrā inkasācijas apsardzes pakalpojuma sniegšanai reģistrēta apsardzes komersanta vai kredītiestādes iekšējās drošības dienesta transportlīdzekļiem, ar kuriem veic inkasāciju (turpmāk – inkasācijas transportlīdzeklis).

Elektroniskās caurlaides dod tiesības:

  • pasta komersantu un institūciju transportlīdzekļiem, ar kuriem nogādā pasta sūtījumus, pildot attiecīgo uzdevumu, neievērot apstāšanās noteikumus un stāvēšanas noteikumus uz laiku līdz 30 minūtēm;
  • transportlīdzekļiem, ar kuriem veic inkasāciju, pildot attiecīgo uzdevumu, neievērot apstāšanās noteikumus un stāvēšanas noteikumus, kā arī ceļa zīmes "Braukt aizliegts", "Mehāniskajiem transportlīdzekļiem braukt aizliegts" un "Kravas automobiļiem braukt aizliegts".

Lai noformētu caurlaidi, lietotājam jāautorizējas e-CSDD pakalpojumu saņemšanai un jāaizpilda tiešsaistes forma, norādot transportlīdzekli, kuram caurlaide jānoformē.

Caurlaidi var noformēt tikai pieteikuma iesniedzēja (personas, no kuras e-CSDD konta pieteikta caurlaide) īpašumā vai turējumā esošam pieteikumā norādītajam transportlīdzeklim.

Pēc pieteikuma aizpildīšanas un pakalpojuma apmaksas, caurlaides pieteicējam uz e-CSDD norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts elektronisks apliecinājums.

Informācija ar reģistrētajām caurlaidēm pieejama e-CSDD sadaļā “Elektroniskās caurlaides”.