Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Ārkārtējās situācijas laikā ir ieviestas izmaiņas CSDD pakalpojumos. Detalizēta informācija par Pakalpojumiem.

Klātienes pakalpojumi – transportlīdzekļu reģistrācijā un autovadītāju apliecību izsniegšanā turpmāk tiek nodrošināti tikai pēc iepriekšējā pieraksta – Tālruņu saraksts.

Uz ārkārtējās situācijas laiku tiek atcelti autovadītāju teorijas un vadīšanas eksāmeni.

Tehniskā apskate tiek nodrošināta ierastajā kārtībā.

Nozagtas vai nozaudētas apliecības atjaunošana

Vadītāja apliecību atjauno personai, kura pastāvīgi dzīvo Latvijā un kuras dzīvesvieta ir Latvijā (Ceļu satiksmes likuma 22. panta 1.punkta 1.daļa).

Nozaudēto vai nozagto vadītāja apliecību atjauno bez eksāmenu kārtošanas.

Nepieciešamie dokumenti: 

Vadītāja apliecību var atjaunot tikai klātienē CSDD klientu apkalpošanas centrā, kurā pieņem transportlīdzekļa vadītāja kvalifikācijas iegūšanas eksāmenus un izsniedz vadītāja apliecības.

Par vadītāja apliecības nozaudēšanu, ja to kādu laiku neatjaunosiet, iespējams paziņot arī, iesniedzot rakstisku iesniegumu CSDD klientu apkalpošanas centrā (personīgi vai nosūtot pa pastu).

Vadītāja apliecība, kas ir pieteikta kā nozaudēta vai nozagta, nav derīga kā vadīšanas tiesības apliecinošs dokuments. Saskaņā ar Ceļu satiksmes likuma 30.pantu, ja vadītāja apliecība ir nozagta vai zudusi un 30 dienu laikā no attiecīgās informācijas reģistrācijas dienas transportlīdzekļu un to vadītāju valsts reģistrā nav saņemta jauna transportlīdzekļu vadītāja apliecība, stājas spēkā transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums.