Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Par CSDD pakalpojumu saņemšanu ārkārtējā situācijā: ŠEIT

Velosipēda reģistrācijas uzlīme

Lai palielinātu velosipēdu īpašnieku aizsardzību pret velosipēdu zādzību, kā arī lai nodrošinātu reģistrēto velosipēdu papildu identifikāciju, reģistrējot velosipēdu vai arī iepriekš CSDD reģistrēta velosipēda īpašniekam ir radīta iespēja saņemt velosipēda reģistrācijas uzlīmi.

Uzlīmes ir iespējams iegādāties:

  • izmantojot e-CSDD vai mobilo aplikāciju un pasūtot uzlīmi pa pastu. Maksa par pakalpojumu 2,92 eiro (0,94 eiro - maksa par reģistrācijas uzlīmi, 1,98 eiro – maksa par pasta izdevumiem). Ja velosipēds iepriekš nav reģistrēts, tas jāreģistrē, veicot arī samaksu par velosipēda reģistrāciju – 0,91 eiro. Informāciju par velosipēdam piešķirto uzlīmi konkrētajam velosipēdam var atrast e-CSDD un mobilajā aplikācijā
  • CSDD klientu apkalpošanas centrā. Maksa par reģistrācijas uzlīmi - 0,94 eiro. Ja velosipēds iepriekš nav reģistrēts, tas jāreģistrē, veicot arī samaksu par velosipēda reģistrāciju - 2,23 eiro.

Uzlīme uz velosipēda rāmja līmējama viegli redzamā un pieejamā vietā tā, lai netiktu bojāts vai izlocīts svītru kods! Velosipēda reģistrēšana un uzlīmju iegādāšanās ir brīvprātīga.

Pievienotie faili