Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Par CSDD pakalpojumu saņemšanu ārkārtējā situācijā: ŠEIT

Kuģošanas līdzekļa uzkarināmā motora pārreģistrācija CSDD atsavinātāja un ieguvēja klātbūtnē

Vispārēja informācija

Kuģošanas līdzekļa uzkarināmā motora īpašnieka maiņu iespējams reģistrēt atsavinātāja un ieguvēja vai šo personu pilnvarotu personu klātbūtnē jebkurā no CSDD klientu apkalpošanas centriem, pamatojoties uz abpusēju iesniegumu. Šajā gadījumā nav nepieciešams noformēt īpašuma tiesību maiņu apliecinošu dokumentu.

Kuģošanas līdzekļa atsavinātājs var arī pilnvarot ieguvēju reģistrēt īpašnieka maiņu, pamatojoties uz abpusēju iesniegumu. Pilnvarojuma atzīmi atsavinātājs var izdarīt jebkurā CSDD klientu apkalpošanas centrā vai e-CSDD (sīkāk “Iespēja izdarīt pilnvarojuma atzīmi CSDD klientu apkalpošanas centrā vai e-CSDD”).

Uzmanību!
Pilnvarojuma gadījumā īpašuma tiesību maiņa tiek fiksēta, kad ieguvējs CSDD nodaļā reģistrē īpašnieka maiņu un saņem jaunu kuģošanas līdzekļa motora reģistrācijas apliecību. Līdz īpašnieka maiņas reģistrācijas brīdim atbildība par motora izmantošanu ir tā atsavinātājam (pēdējam reģistrētajam motora īpašniekam)! Sīkāk e-CSDD pieejamo ar īpašnieka maiņu saistīto iespēju salīdzinājums pieejams pievienotajā failā.

Pievienotie faili