Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Valmierieši vienojas par nerakstītajiem ceļu satiksmes likumiem

Ceturtdien, 27. jūlijā, Valmieras DUS Circle K tika atklāta pirmā pop-up nerakstīto ceļu satiksmes likumu izstāde, kuras laikā tika noskaidrotas valmieriešu zināšanas par ceļu satiksmes etiķeti un nerakstītajiem likumiem.   

Pilsētas svētku noskaņas Valmierā valdīja visu dienu, taču pavisam īpašu gaisotni piedzīvoja  DUS Circle K Valmierā, Stacijas ielā 29, kur tika atklāta ceļojošā izstāde ar 10 košām un asprātīgām ceļazīmēm, kas ikvienam ceļu satiksmes dalībniekam atgādina par satiksmes kultūru un būtiskākajiem attiecību likumiem uz ceļa. Ceļojošā izstāde ir daļa no Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) uzsāktās  ceļu satiksmes kultūras kampaņas “Par labām attiecībām”.

Pasākuma vadītāja, radio personība un improvizācijas teātra dalībniece Sanda Dejus ne tikai iepazīstināja ar nerakstītajiem likumiem, bet arī balsojumā noskaidroja valmieriešu kaitinošākos ieradumus uz ceļa un populārākos nerakstītos likumus. Pat gados jaunākie valmierieši parādīja, ka viņu zināšanas un izpratne par ceļa satiksmes kultūru ir ļoti augsta, bet par populārāko tika atzīts nerakstītais likums “Nemaini joslas kā zeķes”.

Ceļu satiksmes kultūras kampaņu „Par labām attiecībām” organizē CSDD, un to atbalsta apdrošināšanas sabiedrība ERGO un Latvijā lielākais degvielas mazumtirdzniecības uzņēmums Circle K. Kampaņas oficiālais mediju partneris – ziņu portāls DELFI. 

CSDD Sabiedrisko attiecību daļa
Tālrunis: 67025730
E-pasts: csdd@csdd.gov.lv
Mājaslapa: www.csdd.lv
Tviteris: @csdd_lv