Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” automodelistu komanda izcīna pirmo vietu Latvijas skolēnu čempionātā

Pagājušās brīvdienās Biķernieku kompleksajā sporta bāzē norisinājās “Rīgas Motormuzeja Kausa” sacensības trases automodelismā, kur piedalījās 11 komandas no dažādām Latvijas pilsētām.

Vislabāk veicies Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” komandai, kas izcīnīja pirmo vietu komandas ieskaitē, aiz sevis otrajā vietā atstājot Rīgas Motormuzeja automodelistu komandu. Savukārt trešo vietu izcīnīja Rūjienas automodelistu komanda.

Individuāli “Iesācēju” klasē uzvaru izcīnīja Artūrs Teteris no VJC “Vinda” (Valmiera), otro vietu Tehniskā Jaunrades nama “Annas2” dalībnieks Kristiāns Grencis, bet trešo vietu Dzintars Rūtens no Rīgas Motormuzeja.

Nākamajā sacensību klasē PR24 uzvaru izcīnīja Reinis Vidners no Rīgas Motormuzeja, kam sekoja Kevins Deivs Gūtmanis ar otru vietu arī no Rīgas Motormuzeja komandas, bet  trešo vietu izcīnīja Everts Hemmelis no VJC “Vinda” (Valmiera).

Noslēdzošajā ātrākajā  klasē Open16 uzvaru izcīnīja Everts Hemmelis no VJC “Vinda” komandas, otro vietu Reinis Vidners no Rīgas Motormuzeja, bet trešo Kristaps Vladimirovs no Rūjienas komandas. Šajā modeļu klasē starp uzvarētāju un otro vietu visos braucienos notika sīva cīņa un uzvarētāju noteica pēdējais brauciens.