Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Talsos iepazīstinās ar desmit nerakstītajiem ceļu satiksmes likumiem

Pēc vairāku Ceļu satiksmes un drošības direkcijas (CSDD) kampaņas “Par labām attiecībām” ceļojošās izstādes izbraukumiem pa Latvijas lielākajām pilsētām, desmit nerakstīto ceļu satiksmes likumu vizualizācijas tiek nodotas Talsu iedzīvotāju un viesu izvērtēšanai. Ceļojošajā izstādē pirmo reizi apkopoti nerakstītie ceļu satiksmes likumi, kas aicina satiksmes dalībniekus daudz biežāk padomāt par savu rīcību uz ceļa, mainīt ieradumus un cienīt citus satiksmes dalībniekus.


Ceļojošā pop up izstāde būs skatāma ceturtdien, 7. septembrī Talsu DUS Circle K, "Jaunratniekos", Ģibuļu pagastā, kurā ikvienam pilsētniekam un Talsu pilsētas viesim visas dienas garumā būs iespēja aplūkot košās un asprātīgās ceļazīmes. Lai skaidrotu un atgādinātu nerakstītos ceļu satiksmes likumus, CSDD kampaņa aicina Latvijas sabiedrību ievērot labas braukšanas kultūras principus.

“Arī Circle K ir būtiski noskaidrot, kas, pēc sabiedrības domām, ir lielākais šķērslis labām attiecībām uz ceļa. Lai veicinātu savstarpējo sapratni visu ceļu satiksmes dalībnieku vidū, aicinām pievērst īpašu uzmanību ne tikai citu netikumiem uz ceļa, bet arī izvērtēt savu braukšanas stilu.” komentē Circle K Tirgus attīstības departamenta direktors Gatis Pavārs.


Kampaņas nerakstīto ceļu satiksmes likumu vietnē www.nerakstitie.lv ikviens ceļu satiksmes dalībnieks ir aicināts balsot par ne tikai sev svarīgākajiem vai kaitinošākajiem likumiem ceļu satiksmē, bet arī papildināt šo sarakstu ar savu nerakstīto likumu.

Ceļu satiksmes kultūras kampaņu „Par labām attiecībām” organizē CSDD, un to atbalsta apdrošināšanas sabiedrība ERGO un Latvijā lielākais degvielas mazumtirdzniecības uzņēmums Circle K. Kampaņas oficiālais informatīvais partneris – mediju portāls DELFI.


CSDD Sabiedrisko attiecību daļa
Tālrunis: 67025730
E-pasts: csdd@csdd.gov.lv
Mājaslapa: www.csdd.lv
Tviteris: @csdd_lv