Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

CSDD piedāvā Rīgas Tehniskās apskates naktī bez maksas pārbaudīt savu auto

 

Svētdien, 2018.gada 26.augustā, Rīgā, Antenas ielā 2, no plkst. 12.00 līdz 24.00 notiks Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) organizētais pasākums “Tehniskās apskates nakts”, kura laikā kompetenti speciālisti būs gatavi bez maksas pārbaudīt Jūsu automobili.

Ņemot vērā iepriekšējo gadu lielo pieprasījumu, šogad Rīgas "Tehniskās apskates nakts" pirmo reizi noritēs svētdienā, turklāt autovadītājiem būs iespēja veikt bezmaksas auto diagnostiku 12 stundu garumā jau no plkst. 12.00.

Pasākuma devīze ir "Mēs par drošu auto!" un mērķis ir mudināt autobraucējus piedalīties ceļu satiksmē ar drošiem un tehniskā kārtībā esošiem transportlīdzekļiem.

Rīgas tehniskās apskates stacija ar 12 apskates līnijām ir Baltijā lielākā stacija. Savukārt pērn Rīgas "Tehniskās apskates naktī" tika apkalpots lielākais cilvēku skaits – 10 stundās tika pārbaudīti 1357 auto.

Ņemot vērā, ka Rīgā parasti ir ļoti liels interesentu skaits, tad aicinām apmeklētājus pievērst uzmanību pasākuma apmeklēšanas kārtībai.

Svarīgi:

  • nav paredzēta iepriekšēja pierakstīšanās uz auto diagnostiku, automašīnu plūsma tiks regulēta ar rindu sistēmas tablo palīdzību;
  • bezmaksas diagnostika tiks piedāvāta tikai vieglajiem auto;
  • autovadītāji varēs veikt arī sava auto tehnisko apskati, pirms tam veicot nepieciešamos maksājumus;
  • pārbaudes rezultātā tehniskās apskates uzlīme automašīnai netiks anulēta. CSDD aicina autovadītājus viņu spēkratiem konstatētos bojājumus tuvākajā laikā novērst, tādējādi satiksmē piedaloties ar drošiem auto;
  • klienti, kas svētdien vēlēsies saņemt CSDD pakalpojumu un veikt tehnisko apskati, tiek aicināti to darīt līdz plkst. 12.00.

Šogad “Tehniskās apskates nakts” pasākumi jau notikuši Daugavpilī un Liepājā, savukārt tie noslēgsies 22.septembrī jaunuzceltajā Jelgavas tehniskās apskates stacijā.

Atgādinām, ka CSDD, pilnveidojot klientu apkalpošanu, Antenas ielā 2 piedāvā veikt tehnisko apskati transportlīdzekļiem ar pilnu masu līdz 3500 kg arī svētdienās no plkst. 08.00 līdz plkst. 16.00.

 

Par Rīgas tehniskās apskates stacijas (Antenas ielā 2) darba rezultātiem

Rīgas tehniskās apskates stacija 2017.gadā dienā vidēji apkalpoja 1500 klientu. Ar pirmo reizi tehnisko apskati Rīgā pērn izgājuši gandrīz 62% automobiļu, savukārt Latvijā vidēji – 60%.

Pasākumu organizē SIA “Auteko & TŰV Latvija” sadarbībā ar CSDD.

Informējam, ka pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts. Šie materiāli var tikt izmantoti publicitātei. Ierodoties uz pasākumu, Jūs apliecināt, ka Jums pret to nav iebildumu.

 

CSDD Sabiedrisko attiecību daļa
Tālrunis: 67025777
E-pasts: pr@csdd.gov.lv
Mājaslapa: www.csdd.lv
Twitter: @csdd_lv
Facebook: @csddlatvia
Instagram: csdd_lv