Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Svētdien - 25. augustā Rīgas Tehniskās apskates stacijā varēs veikt auto bezmaksas diagnostiku

Svētdien, 25.augustā, Rīgā, Antenas ielā 2, no plkst. 8.00 līdz 23.00 notiks Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) organizētais pasākums “Tehniskās apskates nakts”, kura laikā apskates darbinieki bez maksas pārbaudīs jūsu automobiļa tehnisko stāvokli. Pasākuma devīze ir „Mēs par drošu auto!” un tā mērķis ir mudināt autobraucējus piedalīties ceļu satiksmē ar drošiem un tehniskā kārtībā esošiem transportlīdzekļiem.

Ņemot vērā, ka Rīgā ir daudz interesentu, aicinām apmeklētājus pievērst uzmanību pasākuma norisei.

Svarīgi:

  • svētdien nav paredzēta iepriekšēja pierakstīšanās uz auto diagnostiku (automašīnu plūsma tiks regulēta ar rindu sistēmas tablo palīdzību);
  • bezmaksas diagnostika tiks piedāvāta tikai vieglajiem auto;
  • CSDD aicina autovadītājus viņu spēkratiem konstatētos bojājumus tuvākajā laikā novērst, tādējādi satiksmē piedaloties ar drošiem auto;
  • šajā dienā autovadītājiem tiks piedāvāta arī tehniskās apskate; to būs iespējams saņemt, ja transportlīdzeklis būs tehniskā kārtībā un ja tiks veikti ar pakalpojumu saistītie maksājumi;
  • pasākuma laikā CSDD, Rīgas Motormuzejs, ugunsdzēsēji un mediķi piedāvās plašas informatīvi izglītojošas aktivitātes.

Tehniskās palīdzības naktī piedalīsies Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Veselības ekspreša komanda - studenti no Anestezioloģijas un reanimatoloģijas zinātniskā pulciņa, kas iepazīstinās apmeklētājus ar pirmās palīdzības sniegšanas galvenajām vadlīnijām, kā arī aicinās praktiski izmēģināt šīs prasmes uz manekena – īpašas medicīniskās mulāžas, kas tiek izmantota studentu praktiskajās apmācībās RSU. Interesenti varēs izmēģināt elpināšanas un kardiomasāžas, kā arī asiņošanas apturēšanas iemaņas.  

RSU Veselības ekspresis ir sociāla akcija, kuras ietvaros medicīnas studenti nu jau piecus gadus informē un izglīto sabiedrību par veselīgu dzīvesveidu un dažādiem veselības jautājumiem.

Pasākumu organizē CSDD sadarbībā ar SIA „Auteko & TŰV Latvija”.

Šogad “Tehniskās apskates nakts-2019” pasākumi vēl notiks šādās pilsētās: Jelgavā 21.septembrī un jaunuzceltajā Tukuma tehniskās apskates stacijā 28. septembrī.

Iepriekšējos gados Tehniskās apskates naktis notikušas 12 Latvijas pilsētās un kopā pārbaudīti vairāk nekā 11 tūkstoši automobiļi.  Savukārt 2018. gadā Rīgā tika uzstādīts “Tehniskās apskates nakts” apmeklētības rekords – 12 stundās tika pārbaudīti gandrīz divi tūkstoši transportlīdzekļu.

 

CSDD Sabiedrisko attiecību daļa

Tālrunis: 67025777

E-pasts: pr@csdd.gov.lv

Mājaslapa: www.csdd.lv

Twitter: @csdd_lv

Facebook: @csddlatvia

Instagram: csdd_lv