Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Siguldā atvērta Latvijā modernākā tehniskas apskates stacija

24.07.2019.

Pirmdien, 24.jūlijā Siguldā tika atvērta Latvijā modernākā tehniskās apskates stacija un pirmie klienti jau paspējuši novērtēt stacijas ērtumu.

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) ir spērusi kārtējo soli klientu apkalpošanas uzlabošanā, šoreiz tehniskās apskates jomā, jo jaunajā Siguldas tehniskās apskates stacijā turpmāk 1 apskates līnijas vietā būs 3 līnijas, tāpēc klientiem pakalpojums būs ērtāks un ātrāks. Stacijas atklāšanas pirmajā dienā tika apkalpoti vairāk nekā 100 klienti.

Stacijas pirmais apmeklētājs Ivars Upītis no Siguldas atzina, ka stacija ir pārsteigusi ar savu ērtumu: “Jaunās stacijas telpas ir būtsiki ērtākas par vecajām, turklāt tagad arī tehniskās apskates veikšanas process notiek raitāk. Noteikti šeit atgriezīšos vēl.”

Lai padarītu klientiem ērtāku un vieglāk pieejamu tehniskās apskates veikšanu, ir pagarināti arī darba laiki. Turpmāk tehniskās apskates stacijas pakalpojumi klientiem tiks sniegti pirmdienās no plkst. 08.30 – 19.00, savukārt pārējās darba dienās stacija darbosies no plkst. 08.30 – 17.00. Papildus tehniskās apskates stacija būs atvērta arī sestdienās no plkst. 08.30-14.00.

CSDD tāpat kā citos klientu apkalpošanas centros arī Siguldā piedāvās iespēju pierakstīties tehniskajai apskatei uz noteiktu laiku, savukārt klientu ērtībām apkalpošanu kā ierasts turpinās nodrošināt numuriņu sistēma.

Laba ziņa tiem autovadītājiem, kuri iecienījuši CSDD organizētos “Tehniskās apskates nakts” pasākumus, kuros tiek veikta bezmaksas auto diagnostika – CSDD šogad izņēmuma kārtā izsludinājusi papildu tehniskās apskates nakts pasākumu, kas 2.septembrī norisināsies Latvijā modernākajā un jaunākajā tehniskās apskates stacijā – Siguldā. 

Siguldas tehniskās apskates stacijas jaunā adrese: Vidzemes šosejas 46.kilometrs, Inčukalna novads (blakus “Aerodium” un “Siguldas Bloks”).


CSDD Sabiedrisko attiecību daļa
E-pasts: pr@csdd.gov.lv
www.csdd.lv