Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Biķernieku trasē Latvijas jaunie automodelisti sacentīsies par Rīgas Motormuzeja kausu

Sestdien, 4.februārī CSDD Rīgas Motormuzejs un Biķernieku trase sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts izglītības satura centru (VISC) organizē Latvijas skolēnu sacensības trases automodelismā „Rīgas Motormuzeja kauss”.

Šis ir jau divpadsmitais Latvijas skolēnu čempionāts trases automodelismā, kas norisinās Biķernieku automodelisma trasē.

Par Rīgas Motormuzeja kausu sacentīsies apmēram 80 skolu jaunieši no Valmieras, Jelgavas, Rīgas, Ventspils un citām Latvijas pilsētām. Sacensībās spēkiem mērosies un čempionu titulu aizstāvēs arī Rīgas Motormuzeja komandas jaunie automodelisti, kas ik nedēļu apmeklē bērnu un jauniešu tehniskās jaunrades pulciņu Biķernieku trasē.

Sacensības norisināsies 3 modeļu klasēs dažādās vecuma grupās. Kopumā tiks izcīnīti 3 medaļu komplekti un galvenā balva – „Rīgas Motormuzeja kauss”.

Sacensību sākums plkst. 10:00. Sacensības notiek Biķernieku kompleksās sporta bāzes administrācijas ēkā, S.Eizenšteina ielā 16.

Trases automodelisms ir tehnisks sporta veids, kur dalībnieki sacenšas ar pašizgatavotiem miniatūriem, elektriski vadāmiem automobiļu modeļiem (mērogā 1:24 vai 1:32), kuri brauc pa speciāli izveidotu trasi ar īpašām rievām jeb sliedēm. Šī aizraušanās jauniešu vidū Latvijā ir ieguvusi lielu popularitāti un ar to iespējams nodarboties ne tikai Rīgā, bet arī Valmierā, Ventspilī, Mazsalacā, Jelgavā, Daugavpilī un vairākās citās pilsētās.

Papildu informācija:

Tel. +371 67025888
info@motormuzejs.lv
www.motormuzejs.lv