Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Pakalpojuma saņemšanas kārtība saistībā ar valstī noteiktajiem ierobežojumiem: ŠEIT 

Rīgas Tehniskās apskates nakts – pasākums visai ģimenei!

 

Svētdien, 2018.gada 26.augustā, Rīgā, Antenas ielā 2, no plkst. 12.00 līdz 24.00 notiks Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) organizētais pasākums “Tehniskās apskates nakts”, kura laikā paredzēta ne tikai bezmaksas automobiļu diagnostika, bet arī dažādas izglītojoši – izklaidējošas aktivitātes ģimenēm un bērniem.  

“Tehniskās apskates naktī” Rīgas Motormuzejs būs parūpējies par aktivitātēm gan lielajiem, gan mazajiem. Katru stundu būs iespēja piedalīties trases automodelisma sacensībās miniatūrajā Biķernieku rallijkrosa trasē un, uzstādot stundas ātrāko apļa laiku, saņemt ielūgumu divām personām uz Rīgas Motormuzeju un īpašu suvenīru. Paši mazākie pasākuma dalībnieki varēs izkrāsot paši savus retro automobiļus un iemēģinās veiklību automašīnu stāvlaukumā, pēc iespējas ātrākā laikā pārvietojot automobiļus.

Pirmoreiz “Tehniskās apskates naktī” ar izglītojošām aktivitātēm piedalīsies Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, kas ļaus pasākuma apmeklētājiem iejusties ugunsdzēsēja un glābēja ādā, kā arī noskaidrot, kā jārīkojas, ja noticis ceļu satiksmes negadījums.

Ikvienam interesentam būs iespēja drošos apstākļos uz “savas ādas” pārliecināties par drošības jostu lietošanas nepieciešamību, kā arī apreibinošo vielu negatīvo ietekmi uz cilvēka reakcijas un koordinācijas spējām aktivitātēs Opā kāp ārā un Reibuma brilles.

Vienlaikus ar auto diagnostiku, pasākuma apmeklētāji varēs iepazīties ar CSDD kampaņas “Mēs par drošu auto!” ceļojošo foto izstādi “Baisā realitāte uz ceļa”, kas vienaldzīgu neatstāj nevienu. Saplēstas riepas un pilnībā nodiluši protektori, izrūsējuši caurumi auto virsbūvē un detaļās, ar koka tapām aizdarinātas bākas – tā ir realitāte, kas ik dienu paveras tehniskajā apskatē, kā arī uz ceļiem veiktajās automobiļu kontrolēs.

CSDD atgādina, ka iepriekšēja pierakstīšanās uz Rīgas “Tehniskās apskates nakts” pasākumu nav paredzēta, un automašīnu plūsma tiks regulēta ar rindu sistēmas tablo palīdzību.

Vairāk par pasākumu lasi šeit: https://www.csdd.lv/jaunumi/ta-nakts-riga_2018

Pasākumu organizē SIA „Auteko & TŰV Latvija” sadarbībā ar CSDD.

Informējam, ka pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts. Šie materiāli var tikt izmantoti publicitātei. Ierodoties uz pasākumu, Jūs apliecināt, ka Jums pret to nav iebildumu.

CSDD Sabiedrisko attiecību daļa
Tālrunis: 67025777
E-pasts: pr@csdd.gov.lv
Mājaslapa: www.csdd.lv
Twitter: @csdd_lv
Facebook: @csddlatvia
Instagram: csdd_lv