Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Rīgas spīdveja skolai pasniedz desmit jaunus spīdveja motociklus “Jawa”

Pirmdien, 10. aprīlī svinīgā gaisotnē CSDD Rīgas Motormuzejā Rīgas dome Bērnu un jaunatnes centra (BJC) “IK Auseklis” spīdveja skolai nodeva desmit jaunus spīdveja motociklus “Jawa”, kas atjaunotajā Biķernieku spīdveja stadionā ļaus turpināt attīstīt šo aizraujošo un dinamisko motosporta veidu.

Biķernieku trases direktors Aivars Aksenoks, atklājot pasākumu, sacīja: “Man prieks, ka atjaunotais Biķernieku spīdveja stadions kalpos ne tikai augsta līmeņa sacensībām, bet arī dos iespēju desmitiem jauniešu Rīgā nodarboties ar šo aizraujošo sporta veidu.”

Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieka Andra Amerika Rīgas spīdveja skolai svinīgi nodotie motocikli sezonas laikā ļaus organizēt regulārus spīdveja treniņus un organizēt dažāda līmeņa sacensības vēl lielākam skaitam jauniešu. Pasākuma viesu vidū bija gan BJC “IK Auseklis” direktora vietniece Sigita Sarmule, gan Latvijas Motosporta federācijas prezidents Mārtiņš Lazdovskis.

Sadarbība starp CSDD Biļernieku trasi un  BJC “IK Auseklis” ir radījusi iespēju nodrošināt regulārus treniņus un attīstīt jauniešu motosportu Latvijā.  Jau šogad plānots, ka Latvijas čempionātā junioru konkurencē pēc vairāku gadu pārtraukuma varēs no jauna pieteikt komandu no jaunizveidotā kluba – “Riga Speedway Club”, kas ceremonijas ietvaros no Rietumu Bankas Labdarības fonda vadītāja Sergeja Grodņikova saņēma finansiālu atbalstu jauniešu sporta attīstībai un Pasaules Kausa kvalifikācijas sacensību organizēšanai š.g. 25. jūnijā.

Vairāk informācijas par Rīgas spīdveja skolu un iespējām trenēties spīdvejā: www.bksb.lv, kā arī sociālajos tīklos:@TraseBikernieki vai https://www.facebook.com/BikerniekuTrase.

 

CSDD Sabiedrisko attiecību daļa:
Diennaks uzziņu tālr.: 67025 777
www.csdd.lv