Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Rīgas Motormuzejs piedāvā Ziemassvētku vecītim jaunus braucamos no muzeja kolekcijas

Rīgas Motormuzejs pirms Ziemassvētkiem nāk klajā ar asprātīgu video klipu sēriju par Ziemassvētku vecīša jauno braucamo, piedāvājot mūžseno palīgu – ziemeļbriedi nomainīt ar kādu no motormuzeja retro spēkratiem. Atbilstošākā transportlīdzekļa izvērtēšana tiek  atstāta sociālo tīklu lietotāju rokās, jo piedāvājums ir patiešām raibs, sākot no pasaules pirmā auto līdz pat vēsturiskam velosipēdam.

Kā pirmo, Rīgas Motormuzeja komanda Ziemassvētku vecītim piedāvā auto, kas savulaik jau pierādīja pārākumu pār zirgu, proti, pasaules pirmo auto Benz Patent Motorwagen. Tā plusi ir iespēja ietaupīt uz vienas riepas izmaksām (jo spēkratam ir tikai trīs riteņi) un ātrums ir veseli 16 km/h, kas ir visnotaļ iespaidīgs ātrums šādam aizvēsturiskam spēkratam. Toties briedis, ja neskaita eglīti, ir dabai draudzīgāks pārvietošanās līdzeklis.

Links uz video briedis – Benz Patent Motorwagen: https://www.youtube.com/watch?v=A0zt4TXNuXQ&t=10s

Otrs spēkrats, kas cīnās par Ziemassvētku vecīša uzmanību ir simtgadīgais Overland Model 45, kura sniegbaltā krāsa labi piestāvēs Salatēva bārdai. Vēl spēkrats izceļas ar netipisku ātrumu pārslēgšanas sistēmu ar pedāļiem. Toties ziemeļbriedim ātrumi pārslēdzas atkarībā no garastāvokļa.

Saite uz video briedis – Overland Model 45: https://www.youtube.com/watch?v=6SbkJrgpVTY

Ja grūti izvēlēties, kurš no abiem variantiem vairāk piestāvētu Ziemassvētku vecītim, jāiet uz muzeja oficiālo Facebook profilu www.facebook.com/rigasmotormuzejs/, jāseko līdzi video un jāvērtē nākamais piedāvātais braucamais.


VAS „Ceļu satiksmes drošības direkcija”
Sabiedrisko attiecību daļa
Tel. 67025730
pr@csdd.gov.lv
www.csdd.lv