Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Rīgas arhitektūras Gada balvā komplekss “CSDD klientu apkalpošanas centrs un Rīgas Motormuzejs” saņem trīs atzinības

Pirmdien, 3. oktobrī, Pasaules arhitektūras dienā jau vienpadsmito reizi tika pasniegta Gada balva Rīgas arhitektūrā. Papildus gada balvai, Rīgas pilsētas arhitekta birojs piešķīra desmit atzinības par izcilību atsevišķu objektu arhitektūrā. Trīs no šīm atzinībām ieguva ēku komplekss - jaunbūvētais CSDD klientu apkalpošanas centrs un rekonstruētais Rīgas Motormuzejs Sergeja Eizenšteina ielā 6. Ēku kompleksa autors ir SIA “ARHIS ARHITEKTI” un būvnieks SIA „Skonto būve”.

CSDD un Rīgas Motormuzeja ēku komplekss saņēma Atzinību par administratīvo un muzeja funkciju saliedēšanu un oriģināla arhitektoniskā tēla risinājumu, Atzinību par vides pieejamības risinājumu īstenošanu, kā arī sabiedrības atzinību.

Gada balva arhitektūrā šogad tika piešķirta Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajam centram.

Gada balva Rīgas Arhitektūrā tiek organizēta kopš 2006. gada, lai izceltu un popularizētu sasniegumus Rīgas arhitektūrā, sekmējot kvalitatīvas pilsētvides attīstību, un apzinātu arhitektu veikumu. Tās mērķis — rosināt profesionālu diskusiju par vērtībām pilsētas arhitektūrā un kritērijiem kvalitatīvas pilsētvides novērtēšanā un veicināt sabiedrības pieprasījumu pēc kvalitatīvas dzīves telpas, ar to vairojot sabiedrības izpratni un līdzdalību un veidojot pieprasījumu pēc kvalitatīviem pakalpojumiem arhitektūrā.

Kā pēdējos gados ierasts, balvas pasniegšana simboliski notika iepriekšējā gadā par labāko atzītajā būvē – Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

CSDD Sabiedrisko attiecību daļa
E-pasts: pr@csdd.gov.lv