Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Rīgā notiks seminārs ar paneļdiskusiju “Droša kuģošana”

Š.g. 30. maijā jebkurš interesents aicināts piedalīties izglītojošā bezmaksas seminārā “Droša kuģošana” un diskusijā par to, kas jāzina, jāievēro un jāprot ikvienam kuģu, jahtu, motorlaivu īpašniekam no peldlīdzekļa iegādes brīža līdz pat tā nolaišanai ūdenī.

Semināra tēmas: “CE marķējums” “Peldlīdzekļu un motoru reģistrācija”, “Jūras mobilo radiosakaru lietošanas nepieciešamība un kārtība”, kā arī “Meklēšanas un glābšanas operāciju koordinēšana un vadīšana jūrā”.

Vienkopus pulcēsies “Krasta apsardzes dienesta Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centra” (MRCC Rīga), VAS “Elektroniskie sakari”, VAS “Latvijas Jūras administrācijas”, “Ceļu satiksmes drošības direkcija“ eksperti, lai vienoti informētu un diskutētu par drošu kuģošanu gan ar jau reģistrēto peldlīdzekļu īpašniekiem, gan ar personām, kas vēl tikai plāno pievienoties kuģotāju pulkam.

Iecerēta ekspertu diskusija ar semināra dalībniekiem par prezentācijās izskanējušajiem jautājumiem, kā arī tiks sniegtas atbildes uz konkrētiem jautājumiem, ko katrs semināra apmeklētājs var iesūtīt pirms pasākuma semināra organizētājiem, aizpildot Dalības pieteikuma anketu.

Semināra norises vieta: Rīga, Eksporta iela 5, VAS "Elektroniskie sakari".  Dalības pieteikuma anketa un semināra programma: http://vases.lv/drosa-kugosana

 

Informāciju sagatavoja
Evita Veisa
Korporatīvās komunikācijas vadītāja
Evita.Veisa@vases.lv
Telefons 29289344