Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Pirmoreiz Ventspilī - bezmaksas ziemas braukšanas konsultācijas

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) turpina bezmaksas ziemas braukšanas konsultācijas un tās pirmoreiz norisināsies Ventspilī.  

Nodarbību dalībniekiem tiks skaidroti drošas braukšanas pamati, veidota izpratne par bremzēšanas ceļa garumu, tā ietekmējošiem faktoriem ziemas apstākļos, par šķēršļu apbraukšanu un par to, kā izvairīties no sadursmes, ja bremzēšanas ceļš ir nepietiekams. Tāpat interesentiem individuāli tiks sniegts skaidrojums  par auto riepu stāvokli un to izvēli atbilstoši ikdienas braukšanas stilam.

        Grupu nodarbību laiki Ventspilī (Ventspils lidlaukā):

  • Ceturtdien, 24.janvārī, plkst. 12:00; 14:00 un 16:00;
  • Piektdien, 25.janvārī, plkst. 12:00; 14:00 un 16:00;
  • Sestdien, 26.janvārī, plkst. 12:00; 14:00 un 16:00;
  • Svētdien, 27.janvārī, plkst. 12:00; 14:00 un 16:00.

Nodarbību ilgums: viena stunda un 30 minūtes.

Pieteikšanās: zvanot pa tālruni: 20777222 (darba dienās no plkst.9:00-17:00).

Nosacījumi: nodarbībā drīkst piedalīties jebkurš autovadītājs ar savu transportlīdzekli, kurš aprīkots ar ziemas riepām, kuram ir derīga tehniskā apskate un obligātā civiltiesiskā apdrošināšana. Vēlams uz nodarbību ierasties ērtos, braukšanai atbilstošos apavos un siltā apģērbā.

Šobrīd konsultācijas ar lielu autovadītāju interesi jau aizvadītas Rēzeknē, Jelgavā, Tukumā, Valmierā un Rīgā, Biķernieku trasē.

CSDD jau kopš 2015.gada piedāvā autovadītājiem bez maksas uzlabot savas braukšanas iemaņas ziemas apstākļos. Šajā laikā apmācībās piedalījušies jau vairāk nekā četri tūkstoši autovadītāju.

Bezmaksas drošas ziemas braukšanas konsultācijas tiek organizētas sadarbībā ar Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroju (LTAB).

Visa informācija par drošas braukšanas apmācībām tiks sniegta www.bksb.lv un www.csdd.lv, kā arī sociālajos tīklos: www.facebook.com/BikerniekuTrase/ www.twitter.com/TraseBikernieki  https://www.facebook.com/csddlatvia/ , https://twitter.com/CSDD_LV

Papildu informācija:
CSDD Sabiedrisko attiecību daļa
Tālrunis: 67025730
E-pasts: csdd@csdd.gov.lv
www.csdd.lv