Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Piesakies Tukuma “Tehniskās apskates naktij”!

18.09.2019

Sestdien, 28. septembrī, no plkst. 18:00 līdz pusnaktij jaunajā Tukuma tehniskās apskates stacijā, Rūdas ielā 2 notiks pasākums “Tehniskās apskates nakts”, kurā auto īpašniekiem tiks piedāvāta iespēja bez maksas veikt automobiļu diagnostiku.

Autovadītāji no šodienas (18. septembra) tiek aicināti pieteikties pasākumam CSDD e-pakalpojumos https://e.csdd.lv/tanaktspiet/. Ja neizdodas šodien parakstīties uz bezmaksas auto pārbaudi, aicinām sekot līdzi informācijai e-pakalpojumos, jo katru dienu pieraksts tiks papildināts ar jaunām, brīvām vietām.

Pasākuma “Tehniskās apskates nakts” devīze ir “Mēs par drošu auto!” un tā mērķis ir mudināt autobraucējus piedalīties ceļu satiksmē ar drošiem un tehniskā kārtībā esošiem transportlīdzekļiem.

CSDD jau astoto gadu piedāvā bezmaksas auto diagnostiku, lai pārliecinātos par spēkratu tehnisko stāvokli un drošību. Ja diagnostikā transportlīdzeklim netiks atklāti būtiski bojājumi, autovadītājam būs iespēja saņemt arī auto tehniskās apskates uzlīmi, pirms tam veicot nepieciešamos maksājumus.

Pasākumu organizē CSDD sadarbībā ar SIA “Autests”.

Atgādinām, ka šo sestdien 21. septembrī Jelgavā, Aviācijas ielā 40 notiks Jelgavas “Tehniskās apskates nakts”, uz kuru vēl ir iespējams pierakstīties https://e.csdd.lv/tanaktspiet/.

Informējam, ka pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts. Šie materiāli var tikt izmantoti publicitātei. Ierodoties uz pasākumu, jūs apliecināt, ka jums pret to nav iebildumu.

CSDD Sabiedrisko attiecību daļa
Tālrunis: 67025730
E-pasts: csdd@csdd.gov.lv
Mājaslapa: www.csdd.lv
Twitter: @csdd_lv
Facebook: @csddlatvia
Instagram: csdd_lv