Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Pienācis laiks konkursa “Gribu būt mobils” pusfināliem Latvijas pilsētās!

Noslēgusies neklātienes kārta CSDD rīkotajā konkursā “Gribu būt mobils” 6. - 8. klašu skolēniem par ceļu satiksmes noteikumiem. 70 komandas ar labākajiem rezultātiem sacentīsies pusfinālos 7 Latvijas pilsētās!

Pirmais no pusfināliem norisināsies 20. janvārī Aizkrauklē un tajā piedalīsies 10 labākās reģiona komandas. Pusfinālu laikā to dalībniekiem nāksies parādīt savas padziļinātās zināšanas ceļu satiksmes drošības noteikumos, iesaistoties gan stafetē, gan interaktīvos uzdevumos, gan citās interesantās aktivitātēs. Visos pusfināla kontrolpunktos būs jāizmanto savas teorētiskās zināšanas un arī radošā pieeja, katram dalībniekam izmantojot savas novatora prasmes. Veiksmīgam startam būs nepieciešams gan saliedēts komandas gars, gan spēja individuāli parādīt labu sniegumu.

Komandas, kas vislabāk būs parādījušas savus spēkus un zināšanas pusfinālā, saņems vērtīgas balvas – pirmā vieta braucienus uz Ahhaa zinātnes centru, otrā - velosipēda spidometrus, bet trešā vieta – velosipēda saslēdzējus, taču pārējiem dalībniekiem tiks dāvāti atstarojoši piemiņas suvenīri – vestes, aproces un krekli. Skolēnu komanda ar labāko rezultātu pusfinālā tiks aicināta uz lielo finālu, kur sacentīsies par galvenajām balvām - pirmās vietas ieguvēji katrs saņems giroskūteri un Velopolisi, ko dāvina AAS “BTA Baltic Insurance Company”, otrās vietas ieguvēji – 4G mobilo internetu ar rūteri 6 mēnešiem, trešās vietas ieguvēji – dāvanu karti ceļojuma izvēlei 50 EUR vērtībā, taču visi pārējie fināla dalībnieki – sporta preču veikala dāvanu kartes. Konkursa organizatori ir parūpējušies arī par pārsteiguma balvām.

Šogad “Gribu būt mobils” norisinās jau desmito reizi, attīstot skolēnos ceļu satiksmes drošības izglītības prasmes un gatavojot jauno satiksmes dalībnieku paaudzi, kas apzinās savus pienākumus un tiesības uz ceļa.

Konkursa pusfināli notiks janvārī un februārī:

  1. janvārī Aizkraukles vidusskolā;
  2. janvārī Valmieras Pārgaujas sākumskolā;

    1.februārī Jelgavas 2. pamatskolā;

  1. februārī Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā;
  2. februārī Liepājas Oskara Kalpaka 15. vidusskolā;
  3. februārī Daugavpils centra vidusskolā;
  4. februārī Baložu vidusskolā.

Papildu informācija par konkursu, tā norisi un neklātienes daļas rezultātiem atrodama oficiālajā konkursa mājaslapā www.gribubutmobils.lv un sociālajos tīklos – draugiem.lv, Facebook, Twitter un Instagram.

Mācību konkursu “Gribu būt mobils” organizē CSDD, finansē OCTA, realizē Autovadītāju Universitāte “Credo Autoprieks” un atbalsta AAS “BTA Baltic Insurance Company”.

Papildu informācijai:
Jānis Kronītis
Projekta "Gribu būt mobils" vadītājs
Mob. +371 26 791 882
E-pasts: janis@credoautoprieks.lv