Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Par CSDD, Rīgas un Bauskas Motormuzeju darbu valsts svētku laikā

Informācija par Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) klientu apkalpošanas centru, tehniskās apskates staciju, kā arī Rīgas Motormuzeja un tā Bauskas filiāles darbu valsts svētku laikā – 17. un 18.novembrī.

CSDD klientu apkalpošanas centri un tehniskās apskates stacijas:

  • otrdien, 17.novembrī – pirmssvētku diena – darba laiks par vienu stundu īsāks nekā ierasts,
  • trešdien, 18.novembrī – Latvijas Republikas proklamēšanas diena – transportlīdzekļu reģistrācijas, vadītāju kvalifikācijas un tehniskās apskates pakalpojumu saņemšanas vietas slēgtas.

Rīgas Motormuzejs:

  • trešdien, 18.novembrī, no plkst. 10.00 – 18.00, apskatāma pastāvīgā ekspozīcija ar vairāk nekā 100 vēsturiskajiem spēkratiem un izstāde “Garāža”. Pieejams arī īpašais svētku nedēļas piedāvājums: apmeklējot muzeju, bez maksas var saņemt interaktīvās muzeja spēles “Ceļojums muzeja un autobūves vēsturē” kodu vai īpaši sagatavoto spēli “Sameklē Latviju”,
  • ierastais muzeja darba laiks: no otrdienas līdz svētdienai, no plkst. 10.00 – 18.00. Arī otrdien, 17.novembrī, Rīgas Motormuzejs strādā no plkst. 10.00 – 18.00.

Rīgas Motormuzeja Bauskas filiāle:

  • trešdien, 18.novembrī, no plkst. 10.00 – 18.00, apskatāma pastāvīgā ekspozīcija ar vairāk nekā 50 vēsturiskajiem spēkratiem, kā arī izstāde “Daudzveidīgais RAF”,
  • ierastais muzeja filiāles darba laiks: no trešdienas līdz svētdienai, no plkst. 10.00 – 18.00. Otrdien, 17.novembrī, Bauskas motormuzejs ir slēgts.

Saņemot CSDD pakalpojumus klātienē, kā arī apmeklējot Rīgas un Bauskas muzejus, aicinām stingri ievērot epidemioloģiskās drošības prasības: sejas maska ir obligāta, jāievēro 2 metru distance, jādezinficē rokas.

Piesakoties un / vai saņemot transportlīdzekļu reģistrācijas, vadītāju kvalifikācijas vai tehniskās apskates pakalpojumus, aicinām iespēju robežās norēķināties e.CSDD.lv vai izmantot maksājumu kartes. Savukārt Rīgas un Bauskas muzejos aicinām izmantot bezskaidras naudas norēķinus (kartes).

 

CSDD Komunikācijas departaments