Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Noslēdzies konkursa Gribu būt mobils 2017./2018. fināls ar uzvarētājiem “Jautrie pūčulēni”

Jau daudzu gadu garumā konkurss “Gribu būt mobils” pulcē skolēnus no visas Latvijas un mudina tos padziļināti apgūt zināšanas un prasmes ceļu satiksmes drošības jomā. Konkursu  organizē CSDD un finansē LTAB/OCTA.

2017./2018.gadā 6.- 8. klašu skolēnu konkursam “Gribu būt mobils” pieteicās vairāk nekā 500 komandu. Pusfināla sacensībās piedalījās 10 komandas no katra reģiona.

Ceturtdien, 1.martā uz konkursa “Gribu būt mobils finālu” Rīgā ieradās labākās komandas no 7 Latvijas novadiem. Finālisti veica testus, maketā ar satiksmes līdzekļu modeļiem organizēja satiksmi, demonstrēja komandas garu ceļazīmju stafetē un praktiskā darbībā ar velosipēda riepu kā arī pārbaudīja telpiskās domāšanas prasmes. Novitāte konkursa fināla norisē bija Kapteiņu cīņas. Žūrija vērtēja komandas dalībnieku individuālo sniegumu un arī komandas darbu. Kā atzina skolēni - konkursā vajadzīgas gan zināšanas, gan arī veiksme. Šoreiz abi komponenti visizteiktāk piemita komandai “Jautrie pūčulēni” no Ērģemes pamatskolas, kas kļuva par šīgada konkursa uzvarētāju.

Intervijā 1.vietas ieguvēji uzsvēra, ka uzvaru kaldināt palīdzēja skolotāja, vecāku atbalsts kā arī darbs ar CSDD sabiedrisko attiecību daļas speciālisti Valdu Kjasperi, gatavojoties Eiropas skolēnu sacensībām.

Nenovērtējamu ieguldījumu skolēnu sagatavošanā konkursam sniedz skolotāji, kas ar neatslābstošu entuziasmu gatavo savus audzēkņus konkursam. Paldies visiem pedagogiem!

Fināla dalībnieki saņēma piemiņas balvas, bet pirmo trīs vietu ieguvēji - dāvanu kartes izglītojošam ceļojumam pēc savas izvēles.

Konkurss ir noslēdzies, ir gūtas jaunas zināšanas, uzkrāta pieredze, apzināti nākamie mērķi, uz kuriem tiekties nākamgad. Ieguvēji ir visi, kas piedalījās konkursa posmos, jo jaunās prasmes  ceļu satiksmes drošības jomā ir uzticams kompass apzinātai un pārdomātai rīcība turpmāk. Sveicam uzvarētājus un visus konkursa dalībniekus!

Konkursa rezultāti:

Vieta

Komanda

Skola

Punkti

Konsultējošais skolotājs1

1.

Jautrie pūčulēni

Ērģemes pamatskola

549,5

Agija Reiniece

2.

Baložu vidusskola

Baložu vidusskola

525,5

Andris Žilko

3.

Just do it

Jaunogres vidusskola

511,5

Jeļena Bobrova

4.

Strauti-1

Strautiņu pamatskola

498

Tija Āboliņa

5.

Naiki

Ilūkstes 1. vidusskola

408

Viktors Jasiņavičs

6.

Benzīngalvas

Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

378,5

Maija Kesenfelde

7.

Lieliskais 4-nieks

Popes pamatskola

372,5

Inta Skuja

 

CSDD Sabiedrisko attiecību daļa
Tālrunis: 67025730
E-pasts: csdd@csdd.gov.lv
Mājas lapa: www.csdd.lv
Twitter: @csdd_lv