Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Motormuzejs bauskā pāriet uz vasaras sezonas darba laiku

Rīgas Motormuzeja Bauskas filiāle sākot ar 1.maiju pāriet vasaras sezonas darba ritmā – strādās katru dienu un aicina visus interesentus 4.maijā piedalīties tūrisma sezonas atklāšanas svētkos.

No 2016.gada 1.maija līdz 30.oktobrim Motormuzeja filiāle Bauskā strādās pēc vasaras sezonas darba laika. Proti, muzejs savus apmeklētājus gaidīs katru dienu no plkst.10.00 līdz 18.00.

Pie tam, 4.maijā notiks desmitie Bauskas reģiona tūrisma sezonas atklāšanas svētki. To laikā motormuzejs piedāvās saviem apmeklētājiem iepazīt muzeja seno spēkratu ekspozīciju, apmeklēt izstādi “Radioviļņi pār Latviju” un piedalīties izziņas spēlē “Atklāj Motormuzeja noslēpumus Bauskā”. Spēlē ir iestrādāti jauni uzdevumi, tādēļ tā būs aizraujoša arī tiem, kas to reiz jau spēlējuši 

No plkst.11.00 līdz 13.00 apmeklētājiem būs iespēja aplūkot klātienē elektroautomobili BMW i i3., 125kW. http://www.e-transports.org/index.php/jaunumi/103-elektromobilis-bmw-i3

Bauskas Motormuzeja apmeklējumu iespējams savienot arī ar citām aktivitātēm, kas paredzētas Bauskas tūrisma sezonas atklāšanas dienā: http://www.tourism.bauska.lv/lv/aktualitates/x-bauskas-turisma-sezonas-atklasanas-svetki-2572.

 

Vairāk informācijas:

www.motormuzejs.lv
Tel.: +371 67025887
E-pasts:  bauskainfo@motormuzejs.lv

Adrese: Bauskas novads, Codes pagasts, „Sarkanmuiža 6”
(Via Baltica pagrieziens uz Mežotni)