Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Ludzas skolēni mācīsies par drošību ceļu satiksmē

08.10.2019

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) ceturtdien, 10. oktobrī Ludzas pilsētas ģimnāzijā pulcēs Ludzas un tuvējā reģiona 4. klašu audzēkņus, lai atraktīvās  satiksmes drošības spēlēs bērni pārliecinātos par savām ceļu satiksmes noteikumu zināšanām un uzzinātu arī daudz jauna par un ap ceļu satiksmi.  

CSDD no 2018./2019. mācību gadu skolas aicina piedalīties projektā “Mācies un iegūsti velosipēda vadītāja apliecību savā skolā”. Tās mērķis - katrs  skolēns, sasniedzot 10 gadu vecumu, skolā mācās ceļu satiksmes noteikumus velosipēdu vadītājiem, nokārto vadītāja eksāmenu savā skolā un iegūt velosipēda vadītāja apliecību. Projekta pilns izklāsts atrodams mājas lapā www.berniem.csdd.lv.

CSDD šogad organizēs vairākus izglītojošus pasākumus visā Latvijā. Tajos uzrunās skolēnus vecumā, kad tie ceļu satiksmē ir vismazāk aizsargātās grupas dalībnieki - gājēji un velosipēdu vadītāji. Šai mērķa auditorijai ļoti nepieciešama sistemātiska izglītošana ceļu satiksmes jomā.

Veicot interesantus uzdevumus ar rotaļu elementiem, sākumskolas bērni ne tikai apgūst satiksmes noteikumu teoriju, bet mācīsies ieraudzīt un izprast tās pielietojumu reālās ikdienas situācijās uz ceļa.

Pasākuma piemiņas balviņas būs atgādinājums un ierosme iesākto procesu turpināt katrā skolā, katrā klasē un katram bērnam. Nākamais mācību pasākums notiks novembra sākumā Jaunjelgavā.

CSDD Sabiedrisko attiecību daļa
Tālrunis: 67025730
E-pasts: csdd@csdd.gov.lv
Mājaslapa: www.csdd.lv
Twitter: @csdd_lv
Facebook: @csddlatvia
Instagram: csdd_lv