Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA par izmaiņām CSDD pakalpojumos COVD-19 ārkārtējās situācijas laikā.
Klātienes pakalpojumi-TL reģistrācija un vadītāju kvalifikācija-tiek nodrošināti tikai pēc iepriekšējā pieraksta PA TĀLRUNI KAC darba laikā
TEHNISKĀ APSKATE tiek veikta esošajā kārtībā.

Latvija – EReg gada biedrs!

No 08. - 10. maijam Lisabonā norisinājās Eiropas Transportlīdzekļu un vadītāju reģistrācijas iestāžu asociācijas (EReg) ģenerālā asambleja un ikgadējā konference, kuras laikā Latvijai tika pasniegta balva prestižajā nominācijā – 2019. gada labākais EReg biedrs.

Šī balva ir novērtējums Latvijas aktīvajai dalībai EReg, kā arī pieredzes apmaiņas veicināšanai starp asociācijas biedriem. Latvijas būtisko starptautisko lomu apliecina arī pērnā gada jūnijā Rīgas Motormuzejā organizētā EReg darba grupas sanāksme, kuru augsti novērtēja asociācijas vadītājs Servi Bekers.

26 valstu vērtējumā par uzvarētāju tika atzīta Latvija, kas šogad apsteidza tādas valstis kā Vācija, Somija un Zviedrija.

Šī balva motivēs Latviju vēl aktīvāk līdzdarboties EReg asociācijā, veicinot tās attīstību. Savukārt Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) izveidotais transportlīdzekļu un to vadītāju valsts reģistrs jau šobrīd ir atzīts par vienu no labākajiem reģistriem Eiropā.

Latvija šobrīd piedalās vairākos EReg projektos, t.sk. Mileage programmā, ar kuras palīdzību CSDD varēs tiešsaistes režīmā saņemt informāciju par pēdējo fiksēto transportlīdzekļa odometra rādījumu kādā no Eiropas Savienības dalībvalstīm.

 

CSDD Sabiedrisko attiecību daļa
Tālrunis: 67025730
E-pasts: csdd@csdd.gov.lv
Mājas lapa: www.csdd.lv
Twitter: @csdd_lv