Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Konkursa “Labākā satiksmes drošības skola” punkti ir saskaitīti

2019.gadā Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) visā Latvijā organizēja Jauno satiksmes dalībnieku sacensības un konkursu „Gribu būt mobils”. CSDD projekti ir veids kā sacensību un konkursu formā mudināt bērnus iemācīties ceļu satiksmes noteikumus un izkopt nepieciešamās prasmes savas un līdzcilvēku drošības garantēšanai ikdienas gaitās uz ielas.

Bērnu un jauniešu atsaucība šajos projektos ir daudz lielāka, ja aktīvi kopā ar viņiem līdzdarbojas arī pedagogi. Lai pēc iespējas lielāks skaits skolēnu nonāktu līdz konkursiem un veiksmīgi tajos startētu, tika noteiktas aktīvākās Latvijas izglītības iestādes - satiksmes drošības projektu dalībnieces. Vērtēta tika gan dalība CSDD projektos, gan sasniegtie rezultāti šajos konkursos.

Izglītības iestādes tika iedalītas četrās grupās (ņemot vērā skolēnu skaitu): lielās skolas (skolēnu skaits >300); vidējās skolas (skolēnu skaits no 100 līdz 300); mazās skolas (skolēnu skaits < 100), kā arī velosipēdu pulciņi – interešu izglītības iestādes.

Skolu iegūtie punkti projektos ir pieejami šeit: http://berniem.csdd.lv/content/index.php/zinas/261-konkursa-labaka-satiksmes-drosibas-skola-punkti-ir-saskaititi

CSDD Sabiedrisko attiecību daļa
Tālrunis: 67025730
E-pasts: pr@csdd.gov.lv
Mājaslapa: www.csdd.lv
Twitter: @csdd_lv
Facebook: @csddlatvia
Instagram: csdd_lv