Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Konkursa “Gribu būt mobils” pusfinālā Kandavā par uzvaru cīņa bija sīva

Ceturtdien, 01.februārī, Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā notika konkursa „Gribu būt mobils” Tukuma reģiona pusfināls. Šajā pusfinālā tikai ar 1 punkta pārsvaru uzvaru izcīnīja komanda “Benzīngalvas” no Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas (274.5 punkti) konsultējošā skolotāja Maija Kesenfelde, 2.vietā atstājot komandu “4bikes” no Talsu sākumskolas (273.5 punkti), konsultējošā skolotāja Sandra Zvirgzdiņa, savukārt 3. vietā ierindojās komanda “Kandavid8a” no Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas (270 punkti), konsultējošā skolotāja Seila Šenberga.

 Visus rezultātus pa posmiem var apskatīties  http://ejuz.lv/hpb.

Konkursa „Gribu būt mobils” piektajā pusfinālā Tukuma reģionā piedalījās: komandas „ČILLĪŠI” no Penkules pamatskolas, "Čiki pikstini" no Pumpuru vidusskolas, „4bikes” un „X-treme team” no Talsu sākumskolas, „Septiņi susliki” no Zantes pamatskolas, „Baltie tīģeri” no Tukuma 3. pamatskolas, “Aģenti 007” no Bēnes vidusskolas, “Gaismiņas” no Irlavas vidusskolas un mājinieku komandas  „Benzīngalvas” un „Kandvid8a” no Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas.

 Talsu sākumskolas skolotāja Sandra Zvirgzdiņa atzīsts, ka jau otro reizi Talsu skolai pietrūkst vien solis līdz uzvarai. Ir sāpīgi katru gadu būt otrajiem, bet tas ir reizē arī dzinulis nākamajā gadā startēt pārliecinošāk. Tā kā skolā mācās skolēni līdz 6.klasei, katru gadu konkursam jāveido jauna komanda, pieredzi guvušie skolēni mācības turpina jau citā skolā. Skolotāja ar bērniem satiksmes drošības jautājumus apgūst papildnodarbībās un īpaši gatavojas, lai startētu CSDD rīkotajos konkursos. Sandra Zvirgzdiņa atzinīgi novērtē CSDD izglītības projektus, jo bērniem ir īpaša motivāciju mācīties satiksmes noteikumus, jo zināšanas tiek novērtētas, savukārt skolotajiem ir iespēja sistemātiski papildināt savas satiksmes noteikumu zināšanas.

Pusfinālā dalībnieki apliecināja savas zināšanas ceļu satiksmes drošības jautājumos un analizēja CSDD informatīvi izglītojošo kampaņu gājēju drošībai “REDZI – PAREDZI. Mājas uzdevums komandas bija rosinājis janvārī rīkot savās skolās  kampaņu  “REDZI – PAREDZI!”. Skolēni veidoja savus video un audio klipus vienaudžiem par bīstamām vietām skolu tuvumā. Pumpuru vidusskolas komanda savā kampaņas “REDZI – PAREDZI!” klipā par atstarotāju lietošanu ietvēra dramatiskus skatus – sniegavīrs bija neredzamais gājējs, kas pāragri gāja bojā, bet atstarotājus lietojošie gājēji sveiki un veseli turpināja ceļu.

Paldies visiem dalībniekiem un konsultējošajiem skolotājiem un liels paldies Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolai par jauko uzņemšanu.

Nākamais pusfināls Preiļu reģionam notiks 13.02.2018. un gripas epidēmijas karantīnas dēļ par norises vietu informācija sekos.

Fināla sacensībās pirmās vietas ieguvēja komanda saņem galveno balvu – ceļojumu biroja dāvanu karti izglītojošam ceļojumam 1800 EUR vērtībā. Arī fināla otrās un trešās vietas ieguvēju komandas saņems ceļojumu biroja dāvanu karti, bet veiksmīgos konkursa neklātienes kārtas un visus klātienes septiņu pusfinālu dalībniekus gaida stilīgas balvas.

CSDD Sabiedrisko attiecību daļa
E-pasts: pr@csdd.gov.lv
Tālr.: 67025730
www.csdd.lv