Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Konkursa "Gada jaunais autovadītājs" labākie satiksmes noteikumu zinātāji

Ceturtdien, 20.aprīlī Rīgas Juglas vidusskolā viesosies instruktoru brigāde, lai tiktos ar 11. klases jauniešiem un pārrunātu ceļu satiksmē svarīgus personīgās drošības jautājumus.

Lai klase kvalificētos dalībai praktiskajās nodarbībās, uz konkursa "Gada jaunais autovadītājs" teorētiskās kārtas jautājumiem bija jāatbild vismaz trim klases pārstāvjiem. Bet to varēja darīt arī citi klasesbiedri — vērā tika ņemts klases labākais rezultāts, kuru Rīgas Juglas vidusskolā uzrādīja Miks Emīls Akmentiņš (piecās minūtēs ir ļoti labi atbildējis uz 15 satiksmes drošības jautājumiem). 

Konkursa "Gada jaunais autovadītājs" klases, kurās mācās konkursa labākie satiksmes noteikumu zinātāji:

Konkursa "Gada jaunais autovadītājs" labākās klases piedalīsies satiksmes drošības apmācību nodarbībās klātienē — uz šīm skolām dosies instruktoru komanda ar frontālās sadursmes stendu un alkohola reibumu imitējošajām brillēm.

Ikvienam dalībniekam būs iespēja drošos apstākļos caur personīgo pieredzi pārliecināties par drošības jostu lietošanas nepieciešamību, kā arī alkohola negatīvo ietekmi uz cilvēka reakcijas un koordinācijas spējām.

CSDD Sabiedrisko attiecību daļa
Diennakts uzziņu tālr.: 67 025 777
www.csddd.lv
E-pasts: pr@csdd.gov.lv