Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Jelgavā darbu sāks jauns CSDD klientu apkalpošanas centrs

No pirmdienas 2021. gada  8. februāra Jelgavā darbu sāks jauns, ērts un moderns klientu apkalpošanas centrs (KAC). Centra jaunā adrese: Aviācijas iela 40b, Jelgava.

Pakalpojumu centrs veidots pēc vienotā un jau daudzviet ierastā CSDD tipveida projekta. Atšķirībā no iepriekšējām pielāgotajām telpām un teritorijām, jaunā Jelgavas KAC telpas un infrastruktūra veidota tieši CSDD sniedzamo pakalpojumu specifikai un rūpēs par klientu ērtībām, kā arī lai uzlabotu sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Klientus turpat pie ieejas KAC sagaida plaša autostāvvieta, telpas ir pārdomāti izvietotas vienā stāvā ar plašu uzgaidāmo telpu vidū. Turpat blakus atrodas vadīšanas eksāmenu laukums ar nojumi eksāmena sākuma norisei. Agregātu numuru salīdzināšana lielākai daļai transportlīdzekļu būs pieejama speciāli tai pielāgotā boksā. Pakalpojumu saņemšana ir piemērota personām ar kustību traucējumiem.

“Jelgavnieku un savu darbinieku lietošanā mēs nododam mūsdienīgu būvi, ko uzreiz var pamanīt pēc tās laikmetīgās arhitektūras, pārdomātās infrastruktūras un labiekārtotās teritorijas,” stāsta KAC vadītājs Edgars Ošenieks. “Šeit viss ir racionāli un ērti ekspluatējams, kā arī videi draudzīgs un energoefektīvs. Šeit būs ērti strādāt un ērti apkalpot klientus!”

Jelgavas Klientu apkalpošanas centrs strādās katru darba dienu no plkst.8.30 līdz plkst.17:00. Klientu ērtībai jebkuram pakalpojumam var veikt iepriekšēju pierakstu e.csdd.lv vai pa tālr. 67025777. Vadītāju kvalifikācijas pakalpojumiem iepriekšējais pieraksts e.csdd.lv vai pa tālr. 63021396.

SVARĪGI!

Ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskos drošības pasākumus CSDD aicina: pirms nāc pie mums, pārliecinies par konkrētā pakalpojuma pieejamību e.csdd.lv