Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Jaunie velosipēdisti pārbauda savas zināšanas Jaunjelgavā

06.11.2019.

Otrdien, 5.novembrī Jaunjelgavas vidusskola uz brīdi kļuva par mājvietu topošo velosipēdistu saietam.

CSDD organizētajā pasākumā par satiksmes drošību 4.klašu skolēniem pulcējās skolu audzēkņi no sešām skolām - Jaunjelgavas vidusskolas, Dignājas pamatskolas, Valdemāra pamatskolas, Misas vidusskolas, Valles pamatskolas un Ķeguma komercnovirziena vidusskolas, lai aizraujošās spēlēs pārliecinātos par savām satiksmes drošības zināšanām un apzinātu tās tēmas un jautājumus, kuriem vēl vajadzētu pievērsties padziļināti, pirms savā skolā kārtot eksāmenu velosipēda vadītāja apliecības saņemšanai.

Pasākumi visā Latvijā notiek CSDD projekta "Mācies un iegūsti velosipēda vadītāja apliecību savā skolā" ietvaros. Lai nodrošinātu efektīvu un interesantu nodarbību ciklu mācību iestādēs, izstrādāti daudzveidīgi metodiskie un mācību materiāli skolotājiem, kas aptver gan jaunajiem velosipēdistiem nepieciešamās teorijas izklāstu, gan testus un uzdevumus bērnu zināšanu pārbaudei, gan interesantus video sižetus gados jaunajiem ceļu satiksmes dalībniekiem, gan pieredzējušu pedagogu labās pieredzes stāstus, strādājot ar šiem materiāliem.

Atraktīvie klātienes pasākumi reģionos ir nozīmīgs papildinājums plašajam preventīvo satiksmes drošības pasākumu  klāstam, ko CSDD ir izstrādājusi tieši bērniem un viņu izglītošanai. Mazie gājēji un velosipēdisti pieder pie vismazāk aizsargāto satiksmes dalībnieku grupas un par viņu drošību uz ceļa jādomā ik dienu.

Nākamais pasākums notiks 26. novembrī Valmieras sākumskolā. Aicinām pieteikties reģiona skolu 4.klases pa tālruni 26674638!