Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

"Gribu būt mobils" pusfināli uzņem apgriezienus!

Ar Rīgas posma sacensībām aizsākas 6.-8. klašu skolēnu konkursa "Gribu būt mobils" pusfināli. Pirmais pusfināls notika otrdien, 15.janvārī, Rīgas Motormuzejā, kurā piedalījās 10 komandas no Rīgas un Pierīgas, kas guvušas lielāko punktu skaitu neklātienes posma testos.

Pusfināla rezultāti Rīgā. 

  1. Rezervisti no Mālpils novada vidusskolas 55.75
  2. Superzvaigznes un Teo no Rīgas 34.vidusskolas 50.25
  3. Meža Brāļi no Salaspils 1.vidusskolas 49.75
  4. Labākie rajonā no Rīgas 66.speciālā vidusskolas 49
  5. Con moto no Rīgas 41. vidusskolas 47.5
  6. Ādaži-8.e-1 no Ādažu vidusskolas 43.25
  7. Jaunie vadītāji no Rīgas 21.vidusskolas 42.13
  8. Ādaži-6.b-7 no Ādažu vidusskolas 41
  9. Fermeri no Siguldas Valsts ģimnāzijas 40.75
  10. Ceļu ABC no Rīgas 21.vidusskolas 32.13

Šogad konkursa klātienes kārtai ir jauns līdz šim nebijis formāts, jo talkā nāca  modernās tehnoloģijas, kas procesu padara jauniešiem aizraujošu un interesantu. Dzīvā komunikācijā ar pasākuma vadītāju skolēni noskaidroja veicamo uzdevumu un sniedza atbildes ar planšetdatora palīdzību. Inovatīvais konkursa klātienes norises veids ļauj novērtēt katra komandas dalībnieka individuālu sniegumu, kā arī ieguldījumu kopējā komandas rezultātā.

Pirms došanās uz pusfinālu dalībniekiem bija mājas uzdevums, kura tapšanā gan skolēni, gan skolotāji mācījās strādāt un domāt kopīgi kā vienota komanda.

Konkursanti iepazīstināja ar savu mājas darbu, veidojot interesantas prezentācijas, paužot savu viedokli un demonstrējot stabilas zināšanas. Mājas darba tēma šogad ir sekojoša: Izveidojiet un realizējiet savā skolā kampaņu par drošības jostu lietošanu visos transporta līdzekļos, kuri ir aprīkoti ar drošības jostām. Jūsu uzdevums - izstrādāt kampaņai devīzi (piemēram, „Drošības josta glābj Tev dzīvību“), veikt izglītojošo darbu (piemēram, pasākums, afiša, video, u.c.), īpaši uzsverot drošības pasākumu nepieciešamību skolas autobusā un to gaidot, novērtēt kampaņas sasniegtos rezultātus.

Rīgas pusfinālā tika noskaidrots uzvarētājs, bet uz finālu šoreiz tiks tās 7 komandas, kuras pusfinālos ieguva viss vairāk punktu. 

Visi pusfināla dalībnieki saņēma diplomus un piemiņas balvas.

Nākamais pusfināls notiks 17.janvārī, Bauskā, Bauskas pilsētas pamatskolā (Rīgas iela 32, Bauska).

Papildu informācija:
CSDD Sabiedrisko attiecību daļa
Tālrunis: 67025730
E-pasts: csdd@csdd.gov.lv
www.csdd.lv