Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Gatavojamies būt mobili

13.05.2020

Tuvojas brīvlaiks, pamazām stājas spēkā atviegloti ārkārtas situācijas noteikumi. Varbūt drīzumā atkal būsim ikdienas ceļu satiksmes dalībnieki - transporta līdzekļu vadītāji, gājēji vai pasažieri.

CSDD turpina piedāvāt skolēniem satiksmes noteikumu zināšanu pārbaudi un iespēju izskatīt iepriekšējās nedēļas uzdevumu atrisinājumus. Katram ir labi redzams, vai bija pareizi atbildēts uz visiem jautājumiem. Iespējams, ka nācās padomāt un atkārtot dažas savai drošībai uz ceļa svarīgas lietas. Tās ikvienam lieti noderēs ielās un ceļos. Bērni, izmantojot apgūtās zināšanas, varēs droši ar velosipēdu aizbraukt pie draugiem vai kopā ar vecākiem privātajā automašīnā apciemot vecmāmiņu. Tādēļ arī šajā nedēļā CSDD aicina mācīties un atkārtot satiksmes drošības noteikumus.

Šonedēļ sākumskolas bērniem būs jāatsvaidzina zināšanas par drošību, braucot privātajā transportlīdzeklī un jāatbild uz jautājumiem par piemērota autosēdekļa izvēli. Varbūt esat pēdējās nedēļās paaugušies un varat jau lietot paliktni? Steidzies nomērīt savu augumu! Jo bērniem, kuriem augums ir virs 150 cm, vairs brauciena laikā nav jāsēž piemērotā bērnu sēdeklītī vai uz paliktņa, bet var piesprādzēties ar auto atrodamo drošības jostu.


Pamatskolas audzēkņiem būs ko palauzīt galvu, par pareizu rīcību, esot krustojumā ar savu transportlīdzekli - velosipēdu vai mopēdu. Pareiza atbilde uz jautājumu - "Kuram ir braukšanas priekšroka?", var būt liktenīgs katram ceļu satiksmes dalībniekam. Tādēļ cītīgi jāturpina apgūt teoriju un veidot prasmes, kas būs nepieciešamas visas dzīves garumā.

Pareizās atbildes un jaunos uzdevumus meklē šeit.


Lai veicas uzdevumos, kas pavisam drīz būs ikdienas situācijas uz ielas!

CSDD Komunikācijas departaments
Tālrunis: 67025730
E-pasts: pr@csdd.gov.lv
Mājaslapa: www.csdd.lv
Twitter: @csdd_lv
Facebook: @csddlatvia
Instagram: csdd_lv