Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Dots starta signāls neklātienes kārtai konkursam "Gribu būt mobils"!

15.10.2019

Sākot ar šodienu sākas konkursa “Gribu būt mobils" neklātienes kārta, kura ilgs līdz 2019. gada 02. decembrim.

Jau par tradīciju kļuvušais CSDD rīkotais konkurss 6.-8.klašu skolēniem "Gribu būt mobils" ik gadu pulcē ap 500 komandām no visas Latvijas un uzrunā skolu audzēkņus vecumā, kad viņi piedalās ceļu satiksmē kā gājēji, velosipēdu vai mopēdu vadītāji - vismazāk aizsargāto ceļu satiksmes dalībnieku grupa.

Konkursa mērķis ir rosināt skolēnus pastiprināti pievērsties ceļu satiksmes drošības jautājumiem, pārbaudot jau apgūtās zināšanas un tās papildinot. Izglītojošā konkursa sacensību forma ļauj atraktīvā veidā pamatīgāk izprast teorētisko zināšanu pielietojumu reālās situācijās ceļu satiksmē un nopietni domāt par savu personīgo un līdzcilvēku drošību.

Lai piedalītos konkursā, komandai mājas lapā www.gribubutmobils.lv jāaizpilda pieteikuma anketa (tiešsaistes sistēmā). Piesakoties komandas uz savu norādīto e-pastu saņems katram dalībniekam (četri dalībnieki) pieejas atslēgu, uzdevumu veikšanai konkursa mājas lapā www.gribubutmobils.lv. Gadījumā, ja pēc pieteikuma anketas nosūtīšanas 5 darba dienu laikā nav saņemtas pieejas atslēgas, konkursantu pienākums ir par to informēt konkursa organizatorus, zvanot pa tālruni 67553017, 26674638 vai 29252052 (darbdienās no plkst. 9.00 līdz 16.30) vai rakstot e-pasta vēstuli uz adresi: mobils@agencyvb.lv.

Konkursa neklātienes un klātienes kārtās iekļauti uzdevumi, kuru risināšanai nepieciešamas teorētiskās un praktiskās zināšanas satiksmes drošības un pirmās palīdzības sniegšanas jomā, zināšanas par automobiļu un satiksmes organizēšanas vēsturi, kā arī loģika un radoša domāšana.

10 vislabāk startējušās komandas no katra reģiona (ar vislielāko kopējo punktu skaitu) tiks aicinātas uz klātienes sacensībām.  

Visos konkursa posmos jauniešus, kas ir startējuši veiksmīgi, gaida stilīgas balvas vai diplomi. Konkursa uzvarētāji saņems Galveno balvu - dāvanu karti 2000 eiro vērtībā izglītojošam ceļojumam, fināla otrās un trešās vietas ieguvēju komandas – ceļojumu dāvanu kartes.

Interesi par dalību konkursā izteikušas jau ap 300 komandām. Gaidām arī Tevi un Tavus klases biedrus! Piesakies konkursam, vēl ir laiks!

CSDD Sabiedrisko attiecību daļa
Tālrunis: 67025730
E-pasts: pr@csdd.gov.lv
Mājaslapa: www.csdd.lv
Twitter: @csdd_lv
Facebook: @csddlatvia