Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Diagnostikas darbs par drošību ceļu satiksmē 10.-12.klasēm

Valsts izglītības satura centram sadarbojoties ar Ceļu satiksmes drošības direkciju (CSDD) un Latvijas Interneta asociācijas Drošāka interneta centru (drossinternets.lv), visu Latvijas izglītības iestāžu 10.-12. klašu skolēni tiek aicināti piedalīties diagnostikas darbā par drošību ceļu satiksmē, kas veltīts skolēnu zināšanu, attieksmes un potenciālās rīcības novērtēšanai.

Pedagogi tiek aicināti līdz 25.februārim reģistrēt savas skolas 10., 11. un 12. klašu skolēnu dalību diagnostikas darbā vietnē csdd.drossinternets.lv

Diagnostikas norise: 2020.gada 2., 3. vai 4.martā tiešsaistē csdd.drossinternets.lv 

Diagnostika tiek organizēta ar mērķi konstatēt skolēnu zināšanas par drošību ceļu satiksmē, noskaidrot skolēnu attieksmi un potenciālo rīcību situācijās, kas saistītas ar drošību uz ceļa, kā arī noteikt skolēnu prasmes kritiski izvērtēt informāciju medijos par notikumiem uz ceļa.

Diagnostikas darbs ietvers 32 jautājumus, kas sadalīti tematiskos blokos: ceļu satiksmes noteikumi; kritiskā domāšana; attieksme un rīcība.
Diagnostikas darba izpildes laiks – 40 minūtes, tas būs pieejams latviešu valodā un aizpildāms tikai elektroniski vietnē csdd.drossinternets.lv

Par diagnostikas darba organizēšanu ir atbildīgs Valsts izglītības satura centrs un Latvijas Interneta asociācijas Drošāka interneta centrs. Sīkāka informācija visc.gov.lv vai drossinternets.lv . Diagnostikas darbu koordinēs Valsts izglītības satura centra mācību satura speciāliste Sandra Falka.