Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

CSDD turpina sniegt pakalpojumus ārkārtējās situācijas laikā

02.01.2021.

Ārkārtējās situācijas laikā “Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD) turpina sniegt pakalpojumus. Darbs norit atbilstoši principiem: pakalpojumu saņemšanai vēlams pieteikties iepriekš, droša telpa un distance, īss apkalpošanas laiks, vairākas darbības e-vidē – e.CSDD.

Pirms plānot klātienes apmeklējumu, klienti aicināti izmantot e.CSDD! Tur pieejama lielākā daļa ar transportlīdzekļu reģistrāciju saistītie pakalpojumi, kā arī iespēja pieteikties tehniskajai apskatei, veikt maksājumus uc. Savukārt obligāts pieraksts ir teorētiskajiem un transportlīdzekļu vadīšanas eksāmeniem, kas arī pieejams e.CSDD.

Video par e.CSDD priekšrocībām apskatāms ŠEIT.

CSDD atgādina!

Pakalpojumu saņemšanai vēlams pieteikties e.CSDD vai pa tālruni 67025777. Klientu apkalpošanas centru un tehniskās apskates staciju kontaktinformācija un regulārie darba laiki pieejami ŠEIT

Saņemot pakalpojumus klātienē, stingri jāievēro epidemioloģiskās drošības prasības: sejas maska ir obligāta, jāievēro 2 metru distance, jādezinficē rokas. Jāpaliek mājās slimības vai karantīnas gadījumā. Uz tehnisko apskati jādodas vienatnē un jāsagatavo transportlīdzeklis: jāsasprādzē spēkrata drošības jostas un jāatver logi.

Piesakoties un / vai saņemot transportlīdzekļu reģistrācijas, vadītāju kvalifikācijas vai tehniskās apskates pakalpojumus, aicinām norēķināties e.CSDD vai izmantot maksājumu kartes.

Atbilstoši 2020. gada 6. novembra Ministru kabineta rīkojumam nr. 655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, ārkārtējā situācija izsludināta līdz 2021. gada 7. februārim.