Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

CSDD šonedēļ turpina ievietot uzdevumus sākumskolas un pamatskolas klašu skolēniem

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD), domājot par periodu, kad skolēni atkal būs gājēji, velosipēdu un mopēdu vadītāji, kā arī pasažieri, sagatavojusi materiālu ciklu sākumskolas un pamatskolas skolēniem, kas palīdzēs atsvaidzināt, papildināt un nostiprināt zināšanas un prasmes ceļu satiksmes drošībā. Lai iestājoties brīdim, kad atsāksies ierastā dzīve, skolēni būtu tai gatavi un droši iekļautos satiksmē.

Šonedēļ turpinām ievietot uzdevumus sākumskolas un pamatskolas klašu skolēniem. Papildus ievietotas arī pagājušās nedēļas jautājumu atbildes, lai skolēni var pārbaudīt savas zināšanas un noskaidrot pareizās atbildes. Lai veicās mācībās un zinoši vēlāk tiksimies ceļu satiksmē! Elektroniski aizpildāmas uzdevumu lapas un pagājušās nedēļas jautājumu atbildes pieejamas šeit. 

Sākot ar 17. aprīli līdz mācību gada beigām, reizi nedēļā portālā berniem.csdd.lv publicēsim uzdevumus un ilustratīvo materiālu skolēniem par drošību uz ceļa. Aicinām skolotājus mudināt savus audzēkņus meklēt atbildes uz jautājumiem, kas skar tieši skolēniem aktuālas ceļu satiksmes drošības tēmas.

Izmantosim šī laika sniegtās jaunās iespējas, lai apgūtu ko jaunu! Palīdzēsim bērniem sagatavoties mobilai dzīvei pēc COVID-19 un būsim droši arī paši!

CSDD Komunikācijas departaments
Tālrunis: 67025730
E-pasts: pr@csdd.gov.lv
Mājaslapa: www.csdd.lv
Twitter: @csdd_lv
Facebook: @csddlatvia
Instagram: csdd_lv