Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

CSDD Rīgas Motormuzejs prezentē jaunas tehniski radošas nodarbības

Trešdien, 8.martā Rīgas Motormuzejā tika prezentētas un nodotas skolēnu vērtējumam četras jaunas tehniski radošas darbnīcas: “Vēja ģeneratoru darbnīca”, “Edisona eksperiments”, “Atlecošā bumbiņa” un “Elektromotori”. Tagad muzejā līdztekus satiksmes drošības un autobūves vēstures tematiem bērni varēs caur eksperimentiem un interesantiem piemēriem apgūt arī fizikas un ķīmijas tematikas.

Rīgas Motormuzeja vadītājs Aivars Aksenoks prezentācijas pasākumā uzsvēra: ”Lai radītu izpratni, ir jārada interese, tāpēc, veidojot šīs tehniskās nodarbības, īpaši domājām par praktisku darbošanos un eksperimentēšanu.”

Prezentācijas pasākumā darbnīcā “Edisona eksperiments” bērniem bija iespēja iejusties pasaulslavenā izgudrotāja Tomasa Alvas Edisona lomā un atkārtot elektriskās spuldzītes eksperimentu, kā arī noskaidrot, kāpēc elektrību var ražot citroni un āboli. Ar īstu azartu un interesi bērni piedalījās “Vēja ģeneratoru darbnīca”, kur bērni izgatavoja paši savus vēja ģeneratora spārnus un piedalījās komandu sacensībās. Bērniem bija iespēja izgatavot arī pašiem savu atlecošo bumbiņu un uzzināt par elektromotoru darbības principiem. Radošo darbnīcu prezentācijas pasākumā piedalījās un praktiskajos eksperimentos līdzdarbojās Ādažu vidusskolas 6. līdz 7.klases skolēni.

Tehniski radošās nodarbības muzejā tiek organizētas pēc iepriekšēja pieteikuma. Katra nodarbība sastāv no teorētiskās daļas un praktiska eksperimenta. Nodarbības piemērotas bērniem no 7 gadu vecuma, elektromotoru nodarbība un Edisona eksperiments – bērniem no 14 gadu vecuma. Nodarbības paredzētas grupām līdz 20 cilvēkiem.

Pasākuma video: https://www.youtube.com/watch?v=Z0kf-Ti77oM 

Vairāk informācija:
info@motormuzejs.lv
+371 27 885 202
motormuzejs.lv 

 

 

VAS „Ceļu satiksmes drošības direkcija”
Sabiedrisko attiecību speciālists
Tel. 67025730
www.csdd.lv