Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

CSDD - energoefektīvs uzņēmums

12.06.2020.

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) kā viens no pirmajiem valsts uzņēmumiem saņēma sertifikātu* par energopārvaldības sistēmas ieviešanu. CSDD turpina uzturēt energopārvaldības sistēmu atbilstoši ISO 50001 standarta prasībām un šī gada 1.jūnijā tika pagarināts iegūtais sertifikāts.

Sertifikāts apliecina, ka CSDD ir  uzņēmums, kas orientēts uz energoefektivitātes procesu nepārtrauktu uzlabošanu, energoefektivitātes mērķu sasniegšanu. Tas arī apliecina, ka CSDD īsteno nepārtrauktu energopārvaldības sistēmas un energosnieguma uzlabošanu, kas ilgtermiņā būtiski samazinās kopējo CSDD enerģijas patēriņu un taupīs līdzekļus.

Energopārvaldības sistēmas sertifikācijas procesā uzņēmums tika auditēts, veicot ēku apsekošanu un pārbaudot dokumentācijas atbilstību standarta prasībām.

* ISO 50001 - starptautisks Energopārvaldības sistēmas standarts, kura ieviešana nodrošina sistemātisku pieeju energosnieguma uzlabošanai. Organizācijas var kļūt konkurētspējīgākas, uzlabojot energosniegumu un saistītās enerģijas izmaksas. Turklāt ieviešana organizācijām var  palīdzēt sasniegt kopējos klimata pārmaiņu mazināšanas mērķus, samazinot ar enerģiju saistītās siltumnīcefekta gāzu emisijas.

CSDD Komunikācijas departaments