Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Pakalpojuma saņemšanas kārtība saistībā ar valstī noteiktajiem ierobežojumiem: ŠEIT 

CSDD e-pakalpojumus ik minūti lieto 150 cilvēki; reģistrēto lietotāju skaits – 500 000!

CSDD e-pakalpojumos reģistrēto lietotāju skaits sasniedzis 500 000. Par pus miljono lietotāju kļuvis rīdzinieks Renārs, kuram CSDD balvā pasniedza divus ielūgumus uz Pasaules rallijkrosa čempionāta (“World RX”) Latvijas posmu š.g. 15. – 17. septembrī Biķerniekos.

Jau pus miljons cilvēku ir novērtējuši CSDD e-pakalpojumu sniegtās priekšrocības, padarot tos par vieniem no pieprasītākajiem elektroniskajiem pakalpojumiem Latvijā. To apstiprina arī fakts, ka ik minūti CSDD e-pakalpojumus lieto vairāk nekā 150 cilvēku.

500 000. e-pakalpojumu lietotājs Renārs: “CSDD e-pakalpojumi man ikdienā ļauj būtiski ietapīt laiku, jo es varu ērti un ātri, neatejot no datora un nestāvot rindās, veikt nomaksu par tehnisko apskati. Arī mani draugi lieto e-pakalpojumus, īpaši novērtē atgādinājumus par medicīniskās izziņas termiņa beigām, jo ikdienas steigā, protams, ka aizmirstam par šīm lietām.”

Klienti elektroniski izvēlas veikt gan dažādas dartības ar transportlīdzekli, piemēram, norakstīšanu, gan arī pieteikties CSDD eksāmeniem vai saņemt atgadinājumus. Tomēr visbiežāk klienti e-pakalpojumos iegūst datus par auto tehnisko apskati, transportlīdzekli, kā arī sodiem un veic to apmaksu. CSDD e-pakalpojumi ir īpaši pielāgoti kā fizisko, tā juridisko personu vajadzībām.

Tāpat rekordlielais reģistrēto CSDD e-pakalpojumu lietotāju skaits ir sasniegts pateicoties tam, ka ik gadu ir paplašināts piedāvāto e-pakalpojumu klāsts, kā arī modernizētā e-pakalpojumu vietne e.csdd.lv lietotājiem kļuvusi draudzīgāka un ērtāka, un tagad to var ērti lietot uz visām viedīrīcēm – datoriem, viedtālruņiem un planšetēm. Tas ļāvis sasniegt arī lieliskus rezultātus -  e.csdd.lv lapas apmeklējumu skaits 2017.gada pirmajā ceturksnī, salīdzinājumā ar tādu pašu laika periodu pērn, ir palielinājies par 40%.

Ienāc e.csdd.lv un reģistrējies e-pakalpojumiem!


CSDD Sabiedrisko attiecību daļa
Mājas lapa: www.csdd.lv
Twitter: @csdd_lv
E-pasts: pr@csdd.gov.lv
CSDD diennakts informācijas tālrunis: 67025777