Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

CSDD Biķernieku trase aicina uz taku sezonas atklāšanu

4. aprīlī plkst. 13.00 Biķernieku trasē notiks 2017. gada taku sezonas atklāšanas preses konference. Pasākuma ietvaros Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) iepazīstinās klātesošos preses pārstāvjus ar Biķernieku trases apkārtnē esošajos mežos izveidoto skrējēju taku, taku skrējiens “Stirnu buks” pastāstīs par šogad ieviestām aktualitātēm, savukārt kalnu divriteņu (MTB) sacensību seriāls Vivus.lv MTB maratons sniegs informāciju par savu sacensību seriālu un īpašajām odziņām 2017. gada sezonā.

Pieaugot iedzīvotāju interesei par aktīvu dzīvesveidu, CSDD un Biķernieku trase aktīvās atpūtas cienītājiem ir izveidojusi un nomarķējusi treniņu taku skrējējiem Biķernieku trases apkārtnē esošajos mežos. Tuvākajā laikā tiks izveidota atsevišķa meža trase arī velosipēdistiem.

Vaicāts par iemesliem, kāpēc ir izveidota šāda taka,  Biķernieku trases direktors Aivars Aksenoks skaidro: “Aizvien vairāk iedzīvotāji izvēlas Biķernieku trasi par savu skriešanas un velo treniņu vietu. Redzot, ka skrējēji cenšas skriešanai izmantot autotrases nomales zālienu un, trasē ir sastopami velobraucēji ne tikai ar šosejas velosipēdiem, bet arī ar MTB velosipēdiem, mums radās ideja par šiem skrējējiem un velobraucējiem piemērotu trašu izveidi ārpus Biķernieku autotrases apļa. Arī es pats skriešanai labprātāk izvēlos meža takas nekā šoseju vai ceļu nomales.”

Taku skrējiens “Stirnu buks” un Vivus.lv MTB maratons ir pazīstami ar savu dabai draudzīgo attieksmi un interesantajām trasēm, kas vijas pa mežu takām, stigām un ietver Latvijas skaistākās dabas ainavas. Šo seriālu autori rūpējas ne tikai par savu dalībnieku sportiskajiem izaicinājumiem, bet sniedz arī estētisku baudījumu un iepazīstina dalībniekus ar interesantākajām vietām Latvijā.

Aicinām visu mēdiju pārstāvjus piedalīties taku sezonas atklāšanas pasākumā 2017. gada 4. aprīlī plkst. 13.00. Pulcēšanās Biķernieku autotrasē pie Rīgas Motormuzeja ēkas. 

CSDD Sabiedrisko attiecību daļa
E-pasts: pr@csdd.gov.lv