Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

CSDD aicina medijus uz ziemas drošas braukšanas konsultācijām Zilākalna autotrasē

06.02.2018.

Otrdien, 6. februārī Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sadarbībā ar Zilākalna autotrasi rīko medijiem atvērto ziemas drošas braukšanas konsultāciju, kurā piedalīsies drošas braukšanas instruktors Normunds Lagzdiņš un autosportists Ivo Traubergs. Nodarbība notiks Kocēnu novada Zilākalna autotrasē plkst. 12:00.  

Nodarbību dalībniekiem tiks skaidroti drošas braukšanas pamati, veidota izpratne par bremzēšanas ceļa garumu, tā ietekmējošiem faktoriem ziemas apstākļos, par šķēršļu apbraukšanu un par to, kā izvairīties no sadursmes, ja bremzēšanas ceļš ir nepietiekams. Tāpat interesentiem individuāli tiks sniegts skaidrojums par auto riepu stāvokli un to izvēli atbilstoši ikdienas braukšanas stilam.

Nodarbību ilgums: viena stunda un 30 minūtes.

Pieteikšanās pasākumam, zvanot pa tālruni 29239614.

Nosacījumi: nodarbībā drīkst piedalīties jebkurš autovadītājs ar savu transportlīdzekli, kurš aprīkots ar ziemas riepām, kuram ir derīga tehniskā apskate un obligātā civiltiesiskā apdrošināšana. Vēlams uz nodarbību ierasties ērtos, braukšanai atbilstošos apavos un siltā apģērbā.

Jau ziņots, ka CSDD sadarbībā ar Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroju (LTAB) ikvienam autovadītājam piedāvā bezmaksas ziemas drošas braukšanas konsultācijas Rīgā un reģionos: Valmierā un Rēzeknē.

Šādus pasākumus CSDD autovadītājiem piedāvā jau kopš 2015.gada un to mērķis ir uzlabot autovadītāju zināšanas par transportlīdzekli, tā aprīkojumu, kā arī nostiprināt braukšanas prasmes ziemas apstākļos.  Divu gadu laikā šajās apmācībās piedalījušies vairāk nekā trīs  tūkstoši autovadītāju. Šogad pirmo gadu konsultācijas tiek piedāvātas arī Valmieras apkārtnes iedzīvotājiem.