Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Brīvlaika aktivitātes Rīgas Motormuzejā

Pavasara brīvlaikā CSDD Rīgas Motormuzejs bērniem piedāvā iespēju piedalīties izglītojošās un izklaidējošās aktivitātēs.

Skolēnu pavasara brīvlaikā, 12., 13., 15. un 16. martā, Motormuzejā tiks organizētas speciālas aktivitātes un nodarbības bērniem visas dienas garumā. Savukārt trešdien, 14.martā, līdz ar pavasara velo sezonas sākumu, muzejā notiks bezmaksas ceļu satiksmes drošības apmācības un velosipēda vadītāja eksāmeni.

Aktivitāšu programma bērniem visas dienas garumā

Nodarbībās būs iespēja iejusties zinātnieku ādā, veicot dažādus eksperimentus, piedalīties automodelisma sacensībās miniatūrajā Biķernieku rallijkrosa trasē, izzināt muzeja ekspozīciju kopā ar profesionālu muzeja gidu un noslēgumā pašiem izgatavot nelielu dāvaniņu. Nodarbību dalībniekiem sadarbībā ar muzeja kafejnīcu ir izveidots arī pavasarīgs launaga piedāvājums.

Nodarbību norises laiks:

12., 13., 15., 16. martā
No plkst. 12:00 (ierašanās un reģistrēšanās no plkst. 11:45) līdz 17:00

Nodarbību norises formāts:

Divas grupas, katrā grupā līdz 15 dalībniekiem. 1. grupa no 7 gadu vecuma, 2. grupa no 10 gadu vecuma.

Nodarbību maksa:

10 eiro no personas (cenā iekļautas visas aktivitātes, ieejas biļetes muzejā, ekskursija, launags kafejnīcā.

Jaunajiem velosipēdistiem no 10 gadu vecuma – bezmaksas apmācība un eksāmens

Trešdien, 14.martā jaunajiem velosipēdistiem būs iespēja nokārtot velosipēda vadītāja teorētisko eksāmenu un saņemt velosipēda vadītāja apliecību. Pirms eksāmena dalībniekiem būs iespēja piedalīties kopsavilkuma nodarbībā par būtiskākajiem ceļu satiksmes noteikumiem, kas jāzina ikvienam velosipēda vadītājam.

Gatavojoties eksāmenam, lūdzam izmantot berniem.csdd.lv un csnt.csdd.lv interneta vietnes, lai patstāvīgi apgūtu ceļu satiksmes noteikumus.

Uz eksāmenu obligāti jāņem līdzi personas apliecinošs dokuments (pase, ID karte, dzimšanas apliecība). Personām, kuras eksāmenu kārto atkārtoti, pie reģistrēšanās Rīgas Motormuzeja kasē jāveic atkārtota eksāmena nodevas nomaksa 1,08 eiro un uz eksāmenu jāierodas ar maksājuma kvīti.

Velo apmācības un eksāmena norises laiks:

14.martā
No plkst. 10:30 – 12.00 (ierašanās 10:15)
No plkst. 13.00 – 14.30 (ierašanās 12:45)
No plkst. 15.30 – 17.00 (ierašanās 15:15)

Velo apmācības un eksāmena norises formāts:

Trīs grupas, katrā grupā līdz 15 dalībniekiem. Eksāmens un apmācības paredzētas ikvienam - pieaugušajiem, jauniešiem un bērniem vecumā no 10 gadiem.

Velo apmācība un eksāmens ir BEZMAKSAS.

Pieteikšanās obligāta zvanot uz info tālruni 67025856!

Papildu informācija:
www.motormuzejs.lv
E: info@motormuzejs.lv
T: +371 67025888