Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Rīgas spīdveja skolai piešķirs desmit jaunus spīdveja motociklus

Pirmdien, 10.aprīlī, plkst. 12.00 CSDD Rīgas Motormuzejā notiks svinīga ceremonija, kurā Rīgas dome Bērnu un jaunatnes centra (BJC) “IK Auseklis” spīdveja skolai piešķirs desmit jaunus spīdveja motociklus, kas atjaunotajā Biķernieku spīdveja stadionā ļaus turpināt attīstīt šo aizraujošo sporta veidu.

Ar Rīgas domes un Rietumu bankas atbalstu tiek sperts liels solis Rīgas spīdveja attīstībā, piešķirot spīdveja skolai desmit jaunus “Jawa” spīdveja motociklus, nodrošinot iespēju trenēties vēl vairāk jauniešiem bijušās “Rīgas Ceļinieka” komandas motosportista Antoni Kušela vadībā.

Sadarbība starp CSDD Biķernieku trasi un Rīgas domes BJC “IK Auseklis” ir radījusi iespēju nodrošināt regulārus treniņus un attīstīt jauniešu motosportu Latvijā.  Cerams, ka jau šogad Latvijas čempionātā junioru konkurencē pēc vairāku gadu pārtraukuma varēs no jauna pieteikt komandu no jaunizveidotā kluba – “Riga Speedway Club”.

CSDD Biķernieku spīdveja stadions ir izveidots 1976.gadā un tajā ir notikušas daudzas starptautiskas sacensības. Pēc spīdveja stadiona rekonstrukcijas 2014.gadā, tajā sezonas laikā notiek regulāri spīdveja treniņi un tiek organizētas dažāda līmeņa sacensības. Arī šogad 25.jūnijā tiks organizētas Pasaules kausa kvalifikācijas sacensības spīdvejā.

“Latvijas Fakti” veiktā pētījuma dati par Biķernieku trases apkaimē dzīvojošo iedzīvotāju attieksmi pret Biķernieku trasi atklāj, ka trasē rīkotos pasākumus biežāk apmeklē vīrieši, 25 līdz 44 gadus veci iedzīvotāji, kā arī ģimenes, kurās ir bērni līdz 15 gadu vecumam, un strādājošie. Tāpat pētījums atklāj, ka ka Biķernieku trase un tās komplekss  ir uzskatāma par nozīmīgu aktīvās atpūtas vietu vietējiem apkārtnes iedzīvotajiem – saskaņā ar aptaujas rezultātiem 43% ir apmeklējuši kādu no trasē rīkotajiem pasākumiem, t.sk. arī spīdveja sacensības.

Vairāk informācijas par Rīgas spīdveja skolu un iespējām trenēties www.bksb.lv. kā arī sociālajos tīklos:@TraseBikernieki vai https://www.facebook.com/BikerniekuTrase.

 

CSDD Sabiedrisko attiecību daļa
Diennaks uzziņu tālr.: 67025 777
E-pasts: pr@csdd.gov.lv
www.csdd.lv