Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Biķernieku rallijkrosa trase iekļauta videospēlē “Gravel”

Ir izveidota jauna videospēle “Gravel”, kurā tiek piedāvāts līdzās citām trasēm virtuāli izbraukt arī Biķernieku rallijkrosa trasi, kas jau otro gadu atzīta par labāko pasaulē.

Videospēles “Gravel” ražotājs „Milestone S.r.l.” ir izstrādājis arī tādas spēles kā „Moto GP”, „Sebastien Loeb rally” un citas. Šāda tipa spēles ir ļoti populāras un tās spēlē miljoniem cilvēku visā pasaulē.

Biķernieku trases sadarbība ar spēļu ražotāju tika uzsākta pagājušā gada sakumā. Interese par mūsu trasi spēļu ražotājiem radās pēc tam, kad Latvijā pirmo gadu notika pasaules rallijkrosa čempionāta posms, kurš tika atzīts par labāko rallijkrosa posmu pasaulē.

"Pēc rallijkrosa posma mūs uzmeklēja „Milestone” pārstāvji un piedāvāja, ka viņi paši izveidos Biķernieku trases virtuālo spēli. No mums tika prasītas dažādas trases fotogrāfijas, kā arī video materiāli no dažādām trases vietām. Ieraugot rezultātu, bijām pārsteigti par to, cik reāli spēlē ir parādīta trase," stāsta Biķernieku trases vadītāja vietnieks Normunds Lagzdiņš.

Oficiālā spēles mājaslapa un vairāk par spēles iegādi: http://gravelvideogame.com/

CSDD Sabiedrisko attiecību daļa
Tālrunis: 67025730
E-pasts: csdd@csdd.gov.lv
Mājas lapa: www.csdd.lv
Twitter: @csdd_lv