Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Biķerniekos notiks Baltijas valstu čempionāts trases automodelismā

No 14. līdz 15. janvārim Biķernieku kompleksās sporta bāzes (BKSB) birojā S.Eizenšteina ielā 4  notiks 2017.gada Baltijas valstu čempionāta trases automodelismā pirmais posms.  Čempionāts kopumā notiek astoņos etapos dažādās trasēs  Latvijā, Igaunijā un Lietuvā.     

Sacensībās piedalās vairāk nekā 40 labākie Baltijas valstu automodelisti, un Baltijas čempionu tituli tiek izcīnīti trīs modeļu klasēs:

  • PR1/24   modeļu sacensības mērogā 1:24
  • ES1/32 Eirosporta modeļu kopijas mērogā 1:32
  • ES1/24 Eirosporta modeļu kopijas mērogā 1:24

Sacensībās par medaļām cīnīsies arī BKSB automodelisma pulciņa vadītājs Pēteris Dūnis un pulciņa dalībnieki: Kevins Gūtmanis, Armands Kadišs, Lūkass Kļavis, Reinis Drēska, Oskars Vidners ar bērniem Reini un Diānu.

Sacensību sākums sestdien plkst. 8:00; ieeja atbalstītājiem un interesentiem bez maksas. Sīkāka informācija par sacensību norisi un laikiem atrodama www.hobijs.lv/calendar

Trases automodelisms ir tehnisks sporta veids, kur dalībnieki sacenšas ar pašizgatavotiem miniatūriem, elektriski vadāmiem automobiļu modeļiem (mērogā 1:24 vai 1:32), kuri brauc pa speciāli izveidotu trasi ar īpašām rievām jeb sliedēm. Šī aizraušanās Latvijā ir ieguvusi lielu popularitāti un ar to iespējams nodarboties ne tikai Rīgā, bet arī Valmierā, Ventspilī, Mazsalacā, Jelgavā, Daugavpilī un vairākās citās pilsētās.

 

Papildu informācija:
www.motormuzejs.lv
www.bksb.lv