Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Biķerniekos noskaidros Baltijas Spīdveja līgas čempionus

Sestdien, 22.septembrī, plkst. 15.00 Biķernieku Spīdveja stadionā norisināsies Baltijas Spīdveja līgas fināla posms spīdvejā. Sacensībās noskaidrosies, kuri no Latvijas, Somijas, Igaunijas vai Krievijas spīdvejistiem kļūs par 2018.gada Baltijas Spīdveja Līgas čempioniem!

Šobrīd līgas līderpozīcijās atrodas Daugavpils komanda “Jaunība” un divas Somijas komandas, taču Rīgas spīdvejistiem pēdējā posmā Rīgā ir iespējas izkonkurēt kādu no līgas līderiem.

Mūsu spīdvejisti veiksmīgi aizvadījuši iepriekšējos līgas sacensību posmus Somijā, kur ieguva otro vietu un kopvērtējumā pietuvojās līgas vadošajam trijniekam un šobrīd tikai par 3 punktiem Rīgas jauniešu komanda atpaliek no spēcīgās Somijas komandas “VRT Ankkurit”, kas atrodas kopvērtējuma trešajā pozīcijā.

Biķernieku kompleksajā sporta bāzē (BKSB) jau otro gadu veiksmīgi darbojas jaunizveidotais spīdveja klubs “Auseklis”, kas izveidots ar Rīgas domes Bērnu un jauniešu centra “IK Auseklis” atbalstu un sadarbībā ar BKSB sezonas laikā organizē jauniešu treniņus Biķernieku spīdveja stadionā. Šobrīd klubā trenējas 12 spīdvejisti vecumā no 8 līdz 16 gadiem, kas ar labiem panākumiem jau ir piedalījušies vairākās starptautiska līmeņa sacensībās.

CSDD Sabiedrisko attiecību daļa
Tālrunis: 67025730
E-pasts: csdd@csdd.gov.lv
Mājaslapa: www.csdd.lv
Twitter: @csdd_lv
Facebook: @csddlatvia
Instagram: csdd_lv