Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Biķernieku trasē - Drošas Motobraukšanas dienas

Jau sesto gadu  Latvijas Motoklubu Asociācija sadarbībā ar Ceļu satiksmes drošības direkciju, kā arī 1. MOTOSKOLU un SFRT Motorsports rīko pasākumu “Drošas Motobraukšanas Dienas”. Interesenti tiek aicināti 2021. gada 14., 15. un 16 aprīlī atsvaidzināt motocikla vadīšanas prasmes Biķernieku trasē.

Ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus, apmācību teorētisko daļa būs pieejama internetā. Katrs, kurš reģistrēsies šim pasākumam, saņems piekļuvi teorijas sadaļai. Pēc tās apguves, motobraucēji tiks aicināti ierasties Biķernieku trasē, kur klātienē notiks praktiskās braukšanas apmācības.

Pasākuma laiku trasē atradīsies vairāki drošas braukšanas instruktori, kuri pavadīs braucējus trasē un atbildēs uz dalībnieku interesējošiem jautājumiem. Apmācībās būs jāveic dažādi praktiski uzdevumi (slaloms, bremzēšana, līkumam atbilstoša pareiza braukšanas trajektorija)

Nodarbībā drīkst piedalīties jebkurš moto vadītājs ar savu motociklu, kuram ir derīga tehniskā apskate un obligātā civiltiesiskā apdrošināšana.

Uz nodarbību jāierodas moto braukšanai atbilstošā ekipējumā.

Sezona jāuzsāk ne tikai ar labām braukšanas prasmēm, bet arī ar atbilstošā tehniskā stāvoklī esošu tehniku – pirms došanās trasē visiem motocikliem tiks veikta tehniskā kontrole. Tās laikā dalībnieki tiks informēti par motocikla tehnisko stāvokli un lietām, kurām, iespējams, būtu jāpievērš uzmanība.

Organizators patur tiesības apmācībās neļaut piedalīties ar motocikliem, kuru tehniskais stāvoklis var apdraudēt paša braucēja vai citu dalībnieku drošību.

 

Reģistrācija Drošas Moto braukšanas dienām šeit