Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Latvija izcīna pārliecinošu uzvaru Pasaules kausa kvalifikācijas sacensībās spīdvejā

Svētdien, 25.jūnijā, CSDD Biķernieku trases Spīdveja stadionā aptuveni 2000 skatītāju klātbūtnē veiksmīgi tika aizvadītas Pasaules kausa kvalifikācijas sacensības spīdvejā.

Sacensību uzvarētāji – Latvijas labākie spīdvejisti A.Ļebedjevs, M.Bogdanovs, Ķ.Puodžuks un J.Kostigovs dosies uz Zviedriju, lai š.g. 4.jūlijā cīnītos par tiesībām iekļūt Pasaules kausa finālsacensībās. Latvijas spīdvejisti Zviedrijā sacentīsies pusfinālčetriniekā ar Dānijas, Zviedrijas un Krievijas komandām.

Latvijas spīdvejistu spēcīgais sastāvs nodrošināja diezgan pārliecinošu uzvaru, iegūstot 52 punktus ( Andžejs Ļebedevs - 15 no 15 iespējamajiem punktiem, Ķasts Puodžuks - 14 punkti, Maksims Bogdanovs - 13 un Jevgeņijs Kostigovs - 10 punkt). Pārējās komandas šajās sacensībās ieguva šādu punktu skaitu: Francija 36, Vācija 25 un Itālija - 13.

Pasaules kausa kvalifikācijas sacensības Biķernieku Spīdveja stadionā noritēja veiksmīgi, pulcēja lielu skaitu skatītāju un trasē valdošā pozitīvā gaisotne Latvijas komandai bija kā papildu dopings, kas ļāva uzvarēt sacensībās. Spīdveja sacensības Biķernieku trasē turpmāk plānots organizēt arvien biežāk, lai šis aizraujošais un dinamiskais sporta veids arī šeit, Biķerniekos, kļūtu skatītāju iecienīts un spīdvejs Rīgā atgrieztos kā tas bijis senāk. Jācer arī, ka nupat – pēcsvētku dienā, aizvadītās sacensības skatītājiem bija interesantas un aizraujošas, kā arī Latvijas un spīdveja sporta atbalstītāju loks pēc šīm sacensībām būs vēl vairāk paplašinājies.

Sacensību organizators “Riga Speedway Club” pateicas gan CSDD Biķernieku trasei par sniegto atbalstu, gan arī LiveRiga un Rietumu Bankai, ar kuru atbalstu Rīgas pilsētā vispār varēja notikt šāda līmeņa sacensības.

Latvijas komandai vēlam veiksmi, lai tā veiksmīgu iekļūtu finālā un cīnītos par Pasaules kausu!

CSDD Sabiedrisko attiecību daļa
Diennakts uzziņu tālr.: 67 025 777
E-pasts: pr@csdd.gov.lv